Red Hot Chilli Peppers ze specjalnymi gośćmi. Zobacz kto pojawi się podczas koncertu w czerwcu

Red Hot Chilli Peppers pojawią się w u nas na jedynym koncercie. Okazja do zobaczenia „Papryczek” na żywo już pod koniec czerwca. Chłopaki nie pojawią się sami. Dziś zostali ogłoszeni specjalni goście koncertu. Trzymajcie się mocno, bo to dość solidny skład!

Zespołu Red Hot Chilli Peppers chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Chłopaki z Los Angeles zawsze robią niesamowite, muzyczne zamieszanie. Tym razem wpadną do nas z wizytą. Zespół pojawi się w Polsce na jedynym koncercie już 21 czerwca w ramach trasy „Red Hot Chilli Peppers 2023 Global Tour”. Trasa ma na celu promocję dwóch studyjnych albumów wydanych w 2022 roku. Oba wydawnictwa: „Unlimited Love” i „Return of the Dream Canteen” zostały fantastycznie przyjęte przez fanów i zanotowały szczytowe pozycje na liście Bilboard Top Album Sales. Zespół został również nominowany do nagrody Grammy.

Gdyby to jednak nie były wystarczające powody do wybrania się na ich koncert, dziś zostali ogłoszeni goście specjalni, których będziemy mogli usłyszeć podczas wydarzenia. Pierwszymi zaproszonymi gośćmi będą chłopaki z The Mars Volta. Fantastyczny progresywny rock w najlepszym wydaniu. Jako drugi gość pojawi się absolutna legenda! Nie kto inny jak sam ojciec chrzestny punk rocka- Iggy Pop! Definitywnie dwa mocne argumenty, żeby odliczać z niecierpliwością czas do imprezy.

Red Hot Chilli Peppers. Data i miejsce koncertu.

Red Hot Chilli Peppers wystąpią w ramach swojej trasy „2023 Global Tour” już 21 czerwca na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Razem z nimi pojawią się Iggy Pop oraz The Mars Volta.

Red Hot Chilli Peppers w Warszawie

Bilety do nabycia na stronie organizatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *