Rina Sawayama wystąpi w Polsce [DATA,MIEJSCE,BILETY]

Rina Sawayama na koncercie w Polsce! Artystka odwiedzi nasz kraj w ramach trasy „Hold The Girl Tour 2023”

Artystka miała wystąpić na OFF Festiwalu w 2022, ale jej występ nie doszedł do skutku. Wystąpi 23.02.2023 w Warszawie w klubie Stodoła!

➡️Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się 2 listopada o 10:00

➡️ Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się 3 listopada o 10:00

➡️ Ogólna sprzedaż rozpocznie się 4 listopada na www.LiveNation.pl o 10:00

Więcej informacji na www.LiveNation.pl oraz w wydarzeniu na Facebooku!

Rina Sawayama – Official Event, Klub Stodoła, 23.02.2023

Nie możecie tego przegapić!

Rina Sawayama (リナ・サワヤマ)

Brytyjsko-japońska artystka (piosenkarka i modelka) urodzona 16.08.1990 w Niigata w Japonii. W wieku 5 lat wyemigrowała z rodzicami do Londynu. W 2017 roku wydała swą debiutancką EPkę „Rina” własnym nakładem. Po podpisaniu kontraktu z Dirty Hit w 2020 roku wydała swój debiutancki studyjny album – Sawayama , który spotkał się z szerokim uznaniem krytyków i nadal cieszy się ogromnym powodzeniem – ambitne i zachwycająco oryginalne utwory łączą opowiadanie intymnych historii w sposób przebojowy, z hitami idealnymi na wykonywanie na wielkich stadionach. . Jej drugi album studyjny Hold the Girl został wydany 16 września 2022 roku.

Dla Riny szczerość w twórczości to podstawa. Tworzenie jej drugiego albumu, „Hold the Girl” było ciężką drogą do przejścia. Album był nagrywany podczas chaotycznego etapu w życiu artystki, w którym musiała się zatrzymać i skupić na sobie. „Wiele ludzi ignoruje objawy bólu emocjonalnego”, tłumaczy artystka. „Dopiero kiedy się zatrzymałam, byłam w stanie stworzyć coś z sensem. Pracowałam bardzo ciężko, nie lekceważąc pracy nad swoim zdrowiem psychicznym”. Pisanie i nagrywanie do „Hold the Girl” działo się w tym samym czasie, kiedy Rina zaczęła intensywną terapię, która pozwoliła jej uporać się z traumami z dzieciństwa. Wszystkie piosenki na albumie tworzą w pewnym znaczeniu podróż przez odkrycia i rozwój, które artystka doświadczyła. Orkiestrowy utwór Minor Feelings – zatytułowany na cześć książki poetki Cathy Park Hong, która opowiada o marginalizacji Azjatycko-Amerykańskich doświadczeń – jak tłumaczy Rina – mówi, o tym, że „pomniejsze uczucia ogromnie na mnie wpływają”. Zobaczcie video do wspomnianego „Minor Feelings”:

Poza karierą muzyczną Rina Sawayama była modelką dla kilku kampanii modowych i ma zadebiutować w filmie „John Wick: Chapter 4” jako aktorka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *