Rival Sons zawita do Polski! Rock 'n’ Roll w najczystszej postaci!

Czy jesteś gotowy na dawkę czystego rock 'n’ rolla, który brzmi, jakby pochodził prosto z Złotej Ery tego gatunku? Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie fantastyczną wiadomość! Rival Sons, amerykański zespół rockowy, znany z autentyczności i pasji do muzyki, wystąpi na dwóch koncertach w Polsce!

Zespół, który zdobył uznanie nie tylko krytyków, ale też milionów fanów na całym świecie, zagra już 5 listopada w Warszawie, a dzień później, 6 listopada, w Poznaniu.

Nieco historii o Rival Sons

Rock 'n’ roll Rival Sons jest pozbawiony wszelkich udawanych gestów czy sztuczności. Ich podejście do muzyki opiera się na autentyczności, pasji i niesamowitej energii. Z każdym kolejnym albumem, takim jak „Pressure & Time”, „Great Western Valkyrie” czy „FERAL ROOTS”, zespół nieustannie podnosi poprzeczkę dla siebie. Ostatni z tych albumów przyniósł im dwie nominacje do prestiżowej nagrody GRAMMY®.

Zobacz również: Walijski zespół pop-punkowy Neck Deep powraca do Polski!

Dzięki ich twórczości, jak napisał „Rolling Stone”, wielu nowych fanów odkryło dla siebie rocka. Rival Sons dzielili scenę z takimi gigantami jak Black Sabbath, The Rolling Stones czy AC/DC. Występowali także w popularnych programach telewizyjnych, takich jak The Late Late Show with James Corden.

Rok 2021 był dla nich szczególnie ważny, gdyż założyli własną wytwórnię Sacred Tongue Recordings i uczcili dziesiątą rocznicę wydania „Pressure & Time”.

Bądź częścią rockowego wydarzenia roku!

Ostatecznie, Rival Sons nie są tu po to, by narzucać swoje poglądy. Chcą dać ci niesamowitą zabawę i pozwolić ci odczuć prawdziwą moc rocka. Jeżeli więc masz ochotę na przeżycie niesamowitej energii i prawdziwego rockowego brzmienia, kup bilet na jeden z koncertów Rival Sons w Polsce.

Nie przegap tej okazji! Zapewnij sobie bilet na niesamowite widowisko i pozwól, aby Rival Sons zabrali cię w rockową podróż. Czekają na ciebie pełne energii, pasji i autentyczności brzmienia, które przeniosą cię w świat prawdziwego rocka.

Rival Sons w Polsce. Gdzie kupić bilety

Koncerty odbędą się 5 listopada w Warszawie, a dzień później, 6 listopada, w Poznaniu. Bilety dostępne już teraz. Możecie je kupić na stronie Live Nation oraz z systemu Ticketmaster. Nie czekaj, bo liczba miejsc jest ograniczona!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *