Riverside zaprasza na spotkanie z zespołem i premierę najnowszego krążka. W trzech miastach w Polsce [DATY,MIEJSCA,BILETY]

Premiera najnowszego krążka Riverside zbliża się wielkimi krokami, a już zespół zapowiedział spotkania z fanami w trzech miastach w kinach Helios.

20 stycznia 2023 będzie miał swą premierę najnowszy krążek Riverside zatytułowany „ID.ENTITY”. Podobnie jak w ubiegłych latach będą miały miejsce spotkania z fanami połączone z odsłuchem. Tym razem będą to spotkania biletowane w kinie Helios w trzech miastach w Polsce.

Nie można się już spotykać w Empikach. Nie ma sklepów muzycznych, gdzie można zorganizować spotkanie na więcej niż 50 osób. Media Markty usuwają muzykę ze swoich działów, wiec glupio tak organizować spotkania w dziale z tosterami, ekspresami do kawy i odkurzaczami bezprzewodowymi. Nic tylko się załamać i poddać.

Albo zmienić zawód…

Hej, a może – MIMO WSZYSTKO – zrobić premierę płyty w jakiś należyty sposób? Co to znaczy, że się nie da, jak się da? 🙂

Trasa w Polsce dopiero jesienią, więc zapraszam w imieniu całego zespołu do Kino Helios Polska na trzy spotkania z Riverside, na których pooglądamy rzeczy na dużym ekranie, porozmawiamy, może coś zagramy 🙂

Napisał Mariusz Duda na Facebook

Riverside, warszawski zespół rockowy, jeden z nielicznych polskich zespołów, który może pochwalić się międzynarodową karierą, przypomina o sobie nowym albumem „ID.Entity”, którego premiera będzie miała miejsce już 20 stycznia 2023!

Podczas nagrań nowego albumu zespołowi towarzyszyła ekipa filmowa. Powstał film dokumentalny. Ten film chcielibyśmy Państwu zaprezentować… na dużym ekranie!

W związku z tym zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kin HELIOS, na trzy spotkania z Riverside, które odbędą się w 20 stycznia w Warszawie, 21 stycznia w Gdańsku i 22 stycznia w Katowicach. W repertuarze, oprócz prezentacji dokumentu i fragmentów albumu, odbędą się również spotkania z zespołem, które poprowadzi dziennikarz Kamil Wicik. W trakcie spotkań będzie można porozmawiać z zespołem, nabyć nowy album, zdobyć autograf czy zdjęcie.

Zapraszamy bardzo serdecznie!

PS. Ilość miejsc w salach mocno ograniczona.

Bilety na te wydarzennia dostępne w sieci Eventim w cenie od 50 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *