Road to Mystic 2023. Może być tylko jeden!

Demeted, Khrognar, MüuT i Nenufar to zespoły, które zakwalifikowały się do finału live drugiej edycji konkursu Road to Mystic. Zobaczymy je na scenie już 13 kwietnia w Gdańsku!

Mystic Coalition i Antyradio po raz drugi organizują konkurs Road to Mystic, którego zwycięzca wystąpi w czerwcu na Mystic Festival. Przesłano rekordową liczbę zgłoszeń – od niemal 190 zespołów. Był i metal symfoniczny, i punk, były black i death, i klasyczny heavy, były eksperymenty i międzygatunkowe miksy. Po przesłuchaniu wszystkich zgłoszeń jurorzy wskazali 50 grup, które uznali za najbardziej interesujące.

Road to Mystic 2023. Kolejny etap

Do kolejnego etapu, głosami publiczności, zakwalifikowane zostały zespoły (kolejność alfabetyczna): Demeted, Khrognar, MüuT i Nenufar. Jury postanowiło nie korzystać ze swojego prawa do przydzielenia tzw. dzikiej karty.

Już 13 kwietnia odbędzie się koncert finałowy w gdańskim klubie Drizzly Grizzly (tym samym, który na festiwalu przeistacza się w Sabbath Stage). Finał Road to Mystic połączony będzie z koncertem Soilwork, Kataklysm i Horizon Ignited – odbywającym się za ścianą, w klubie B90. Zespół, który tego wieczoru najbardziej przypadnie do gustu jurorom konkursu otrzyma zaproszenie na Mystic Festival 2023, a jego muzyka zostanie zaprezentowana na antenie Antyradia.

Występy konkursowe oceniać będzie jury w składzie: Adam Brzeziński, Bartosz Cieślak, Jarosław Anzhellmo Giers, Jarosław Kowal i Jarek Szubrycht.

Przypominamy, że na festiwalu wystąpi ponad 90 zespołów, w tym m.in. Ghost, Danzig, Gojira, Meshuggah, Behemoth, Electric Wizard, The Hellacopters, Testament, Dark Angel, Watain, Moonspell, Perturbator, Exodus, Dismember, Voivod, Alcest, Sleep Token, Unleashed, Carpathian Forest, Grave, Soen, Phil Campbell and the Bastard Sons (z setem Motörhead), Godflesh, Primitive Man, Earthless, Mad Sin, Lucifer, Antimatter i Greg Puciato.

Mystic Festival 2023. Daty, miejsca, gdzie kupić bilety

Mystic Festival 2023 odbędzie się 7-10 czerwca w Gdańsku, na znanym już wam terenie Stoczni. Więcej informacji i bilety znajdziecie na oficjalnej stronie festiwalu.

Ceny biletów i miejscówek:

  • Karnety trzydniowe w cenie 669 zł (I pula).
  • Karnety czterodniowe VIP w cenie 899 zł.
  • Bilet weekendowy (piątek i sobota) w cenie 449 zł (I pula).
  • Bilety jednodniowe w cenie 279 zł (I pula).
  • Mystic Camp: nocleg – 99 zł.
  • Mystic Camp: parking dla samochodu osobowego – 99 zł.
  • Mystic Camp: parking dla kampera – 399 zł.

Karnety możecie nabyć również za pośrednictwem serwisu eBilet – w ofercie sprzedaż ratalna, kupujesz dziś, płacisz później.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *