Road to Mystic 2023. Zgłoś swój zespół i zagraj na jednym z większych festiwali w Polsce!

Road To Mystic 2023 to druga edycja konkursu, przeznaczona dla zespołów, które chcą zagrać już w czerwcu na gdańskim festiwalu. Mamy dla was garść informacji na temat tegorocznych eliminacji. Chcecie zgłosić swój zespół? To najwyższy czas!

Road To Mystic to konkurs dla zespołów, które nie zostały zaproszone, a mają chęć zagrać przed publicznością w Gdańsku. Organizowana przez Mystic Coalition oraz Antyradio druga edycja „drogi na Mystic” jest szansą nie tylko dla młodych kapel, ale również dla tych, których dyskografia jest bardziej obszerna. Tu nie ma znaczenia, kto posiada więcej doświadczenia, wydanych albumów czy koncertów na koncie zespołu. Ważne jest, żeby muzyka, którą gracie pasowała stylistycznie do ramówki festiwalu. Więc jest naprawdę dużo opcji, bo Mystic Festival znany jest z różnorodności muzycznej. A więc możecie grać wszelkie alternatywne gatunki od rock’n’rolla, prog rocka, heavy metalu,stoner, doom, death core czy black metalu. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, żeby porwać tłum i mieć niezłą radochę. Jeśli jesteście jednym z tych zespołów, które mają pomysł na siebie i swoją twórczość, nie zwlekajcie!

Road To Mystic. Gdzie i do kiedy można zgłaszać zespoły

Zgłoszenie zespołu jest dziecinnie proste. Wystarczy wypełnić formularz na stronie organizatora i czekać na przyjęcie zgłoszenia. Czasu pozostało nie wiele. Termin przyjmowania formularzy mija 6 marca!

Wszystkie zgłoszenia, które zostaną dopuszczone do konkursu, zostaną wpisane na listę. Każdy, kto tylko ma ochotę, będzie mógł oddać głos na swoich faworytów. Głosowanie będzie trwało od 10 do 31 marca.

W kolejnym etapie konkursu zostaną wyłonione trzy zespoły z największą ilością głosów oraz jedna kapela, której zostanie przydzielona „dzika karta” od jury konkursu (jeśli jury nie przyzna swojej nagrody, przechodzi czwarty zespół z największą ilością głosów).

Najlepsza czwórka będzie ogłoszona już 5 kwietnia! To jeszcze nie koniec, 13 kwietnia odbędzie się koncert finałowy. Tego dnia zwycięzca konkursu otrzyma zaproszenie na Mystic Festival a jego twórczość zostanie zaprezentowana na antenie Antyradia.

Przypominamy, że Mystic Festival odbędzie się 7-10 czerwca 2023 na terenie gdańskiej stoczni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *