Road to Mystic

Mystic Coalition i Antyradio zapraszają zespoły do wzięcia udziału w konkursie Road to Mystic. To droga, która doprowadzi was na Mystic Festival. Chcecie zagrać na początku czerwca w Gdańsku, obok m.in. Judas Priest, Mercyful Fate i Opeth? Czekamy na zgłoszenie!

Road to Mystic jest konkursem dla zespołów, które chcą i powinny wystąpić na Mystic Festival. A zapomnieliśmy je w tym roku zaprosić (sorry). Możecie mieć w dorobku tylko nagrania demo, ale wasza dyskografia może też liczyć kilka płyt. Staż i zasługi na początku tej drogi nie mają znaczenia iDowolny jest również rodzaj wykonywanej muzyki, dopóki wpisuje się w linię programową naszego festiwalu. A więc death i black, heavy metal i thrash też, do tego stoner, grind, hardcore, sludge, doom, gothic, post-metal. Wszystko jedno, co gracie, byle żarło.

Żeby wziąć udział w Road To Mystic trzeba wypełnić formularz dostępny na stronie festiwalu i czekać na przyjęcie zgłoszenia. Na śmiałków czekamy do 8 kwietnia!

Wszystkie zgłoszenia dopuszczone do konkursu utworzą listę zespołów. Fani muzyki będą mogli głosować od 11 kwietnia do 22 kwietnia. Do ścisłego finału trafią trzy grupy, które uzyskają najwięcej głosów oraz jeden zespół wskazany przez jury (tzw. dzika karta). Jury zastrzega sobie możliwość nie przydzielenia dzikiej karty – wtedy przechodzi kapela, która w głosowaniu uplasowała się na czwartym miejscu.

Najlepszą czwórkę poznamy 25 kwietnia. A już 29 kwietnia odbędzie się koncert finałowy – poprzedzający występy Igorr, Otto Von Schirach i Drumcorps w warszawskim klubie Progresja. Zespół, który tego wieczoru najbardziej przypadnie do gustu jurorom konkursu otrzyma zaproszenie na Mystic Festival 2022 do Gdańska. A jego muzyka będzie prezentowana na antenie Antyradia.

Występy konkursowe oceniać będzie jury:

Adam Brzeziński – Mystic Production

Łukasz Dunaj – Noise Magazine)

Jarosław Anzhellmo Giers – Antyradio),

Marek Prezes Laskowski – Progresja

Jarek Szubrycht – Gazeta Wyborcza.

Już dziś zgłoś swój zespół na konkurs Road to Mystic! I do zobaczenia w czerwcu w Stoczni!

Mystic Festival 2022 odbędzie się 2-4 czerwca 2022 roku na ternie Stoczni Gdańskiej. Wystąpią m.in. Judas Priest, Opeth, Mercyful Fate, Killing Joke, Mastodon, Heilung, Saxon Katatonia, Mayhem, Mgła, Solstafir, Igorrr, Obituary, Baroness, Vader i Kvelertak. Pełny skład wykonawców jest przez cały czas dostępny na naszej stronie: www.mysticfestival.pl

1 czerwca posiadaczy karnetów zapraszamy na Warm Up Day. Usłyszycie kultowe numery Hellhammer w wykonaniu Tom Gabriel Warrior’s Triumph of Death. Wybór najlepszych hymnów Celtic Frost zaprezentuje Triptykon, a następnie Triptykon z własnym materiałem. W ramach Warm Up Day zobaczycie również koncerty Carcass, Decapitated, Heathen, Gaerea, Urne, Lik, Skeletal Remains i Spectral Wound.

BILETY: https://tickets.mysticfestival.pl/pl/

Bilety jednodniowe:
Przedsprzedaż – 299 zł – do wyczerpania lub do dnia poprzedzającego dzień w którym odbywa się koncert
W dniu imprezy – 319 zł

Karnety czterodniowe:
IV pula – 499 zł – do wyczerpania zapasów lub do 31 maja 2022
VIP – 799 zł – do wyczerpania zapasów lub do 1 czerwca 2022

Organizatorem MYSTIC FESTIVAL jest Mystic Coalition. Sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *