Robbie Williams w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Robbie Williams ogłosił nowe daty europejskiej trasy koncertowej „The XXV Tour”. Muzyk podczas występów będzie świętował z fanami 25-lecie solowej kariery. W ramach tournée Williams odwiedzi również Polskę.

„The XXV Tour” ma być podsumowaniem ćwierćwiecza Robbiego Williamsa na scenie. Wokalista, który zaczynał z boysbandem Take That przeszedł długą – nie tylko artystyczną – drogę.

Nowa trasa koncertowa rozpocznie się 20 stycznia 2023 roku w Bolonii we Włoszech, a następnie obejmie takie europejskie miasta jak Paryż, Amsterdam, Berlin i Barcelona. jednym z przystanków jest Kraków.

Robbie Williams – płyta „XXV”

Na początku września na półki sklepowe trafiła płyta „XXV”, na której znaleźć można jego największe solowe przeboje i ulubione utwory fanów.

Płyta „XXV” już w pierwszym tygodniu po premierze trafiła na szczyty list przebojów. Na początku września Robbie Williams po raz 14 trafił na 1. miejsce zestawień w Wielkiej Brytanii, bijąc tym samym rekord ustanowiony przez Elvisa Presley’a, który na topie brytyjskich list znalazł się 13 razy. Obecnie tylko The Beatles mają na koncie więcej numerów 1 na wyspach niż Robbie, który króluje w kategorii wykonawców solowych.
Reklama

Robbie Williams na koncercie w Polsce w 2023 roku. Gdzie? Kiedy?

Koncert Robbiego Williamsa w Polsce odbędzie się 12 marca 2023 roku w TAURON Arena Kraków.

BILETY W SPRZEDAŻY – PIĄTEK, 30 WRZEŚNIA 2022 NA STRONIE LiveNation.pl

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: środa, 28 września o godz. 10.00

Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster: czwartek, 29 września o godz. 10.00

Bilety w sprzedaży ogólnej: piątek, 30 września o godz. 10.00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *