Rockstadt Extreme Fest 2024 z nowymi ogłoszeniami. Kto tym razem dołączył do składu imprezy?

Rockstadt Extreme Fest 2024 odbędzie się w dniach 30 lipca – 4 sierpnia w Rumunii. Jest to największy festiwal metalowy w tej części Europy.

Pod koniec lipca wystartuje największe metalowe święto w Europie Wschodniej! Line up jest prężnie napięty i bardzo kuszący. Rumuński festiwal ma szansę zdobyć tytuł najlepszej metalowej imprezy w tym roku! Rockstadt to nie tylko muzyka, ale też miejsce owiane historią!

Największa impreza metalowa w tej części Europy

Chyba nie jest tajemnicą fakt, że ten festiwal absolutnie zaszalał z rozkładem jazdy, przez co uczestnictwo w nim jest bardzo kuszące i stanowi dość solidną opcję dla tych, którzy chcieliby połączyć muzyczne doznania z zapierającymi dech w piersi widokami. W tym roku organizatorzy zapewniają 6-dniowy maraton, ponad 100 wykonawców na trzech scenach, a to wszystko w samym sercu legendarnej Transylwanii.

Organizatorzy spodziewają się dużym zainteresowaniem ze strony fanów ciężkich brzmień, dlatego dodano drugi camping do dyspozycji festiwalowiczów. Koszt rozbicia namiotu to ok. 30 euro. Pole namiotowe będzie usytuowane w samym sercu Rasnova w przepięknym parku Promenada Sissi Park. Na Green Camping Zone będziecie mogli znaleźć zaplecze sanitarne (prysznice, toalety, bieżącą wodę). Oba pole namiotowe będą dowoziły festiwalowiczów specjalnymi autobusami na miejsca imprezy.

Kolejni wykonawcy potwierdzeni!

Pierwszym z ogłoszonych ostatnio wykonawców jest specjalny gość, który po raz pierwszy pojawi się w tej części Europy. Jest to nie kto inny jak amerykańska legenda metalcore’u- The Dillinger Escape Plan! Organizatorzy postanowili zaprosić również znanych ze swoich mrocznych koncertów czeski reprezentant black metalowej sceny: Cult Of Fire. Na pokładzie powitano także Cattle Decapitation, który zagra JEDYNY koncert podczas Europejskiego festiwalu i będzie to właśnie na Rockstadt!. Zgadza się, zespół przepłynie ocean w ramach swojego JEDYNEGO występu festiwalowego na europejskiej ziemi w tym roku. Aby uczcić tę wyjątkową okazję, Cattle Decapitation będzie główną gwiazdą pierwszego dnia festiwalu wraz z Behemothem, prezentując pełny 65-minutowy set.

Rockstadt Extreme Fest 2024

Rockstadt Extreme Fest 2024. Informacje ogólne

Rockstadt Extreme Fest 2024 odbędzie się w dniach 30 lipca – 4 sierpnia w Twierdzy Rasnov w Rumunii. Jest to największy festiwal metalowy w tej części Europy. Ta impreza to również świetna alternatywa dla zachodnich festiwali, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę cenę karnetów i noclegi. Pod koniec miesiąca poznamy cały rozkład jazdy imprezy, razem z rozpiską godzinową!

Jeśli jeszcze nie podjęliście decyzji to już chyba ostatni dzwonek, ponieważ liczba karnetów z dnia na dzień maleje!

Karnety wciąż są dostępne na stronie festiwalu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *