Roger Waters na dwóch koncertach w Polsce. „This Is Not A Drill 2023” [DATY, MIEJSCE, BILETY]

„Wow! Moja pierwsza pożegnalna trasa! Nie przegapcie jej! Ściskam, R.” – napisał żartobliwie o planowanej trasie Roger Waters.

Roger Waters w Polsce. Ta wiadomość zelektryzowała i przyprawiła o szybsze bicie serca wszystkich fanów słynnego muzyka. Waters, jeden z założycieli zespołu Pink Floyd zagra w Polsce już wiosną 2023. Sprawdź szczegóły koncertów!

MFM i Sensible Events mają przyjemność ogłosić europejską trasę koncertową Rogera Watersa „This Is Not A Drill” organizowaną wiosną i latem 2023 roku. Dwa polskie koncerty ogłosiło natomiast Live Nation.

Muzyk zaprezentuje się przed polską publicznością dwukrotnie, 21 oraz 22 kwietnia 2023 roku w Krakowie.

Roger Waters trasa This Is Not A Drill

„This Is Not A Drill” to nowe, przełomowe rockowo-kinowe widowisko, które fani mogą podziwiać z miejsc rozmieszczonych wokół sceny, znajdującej się w centralnej części areny. Ma ono na celu potępienie korporacyjnej dystopii, w której nieustannie walczymy o przetrwanie oraz wezwanie do działania: KOCHAJ, CHROŃ i DZIEL SIĘ naszą planetą, wszak jej przyszłość jest niepewna. Podczas koncertu usłyszymy wiele kompozycji z czasów świetności PINK FLOYD oraz kilka zupełnie nowych utworów, napisanych przez tego samego człowieka, z tą samą duszą i sercem. To może być ostatnia okazja, żeby zobaczyć Rogera Watersa na żywo.

Roger Waters w Polsce. Daty, miejsce, bilety

Przedsprzedaż biletów dla klientów Citi Handlowy: środa, 14.09 od godz. 10.00
Przedsprzedaż biletów dla klientów Ticketmaster: czwartek, 15.09 od godz. 10.00
Bilety w sprzedaży ogólnej: piątek, 16.09 od godz. 10.00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *