Royal Republic na dwóch koncertach w Polsce. Koncerty odbędą się już niebawem!

Royal Republic ma wiele znaczeń. Najwięksi szwedzcy mistrzowie rock’n’rolla. Wykształceni muzycy z morderczym instynktem rzucający chwytliwe przynęty.

Żarłoczni miłośnicy muzyki z wielkimi apetytami na pop, garage rock, heavy metal, americana, hip-hop i niemalże wszystko pomiędzy. Weseli hedoniści, którzy upiją Cię pod stołem po koncertach, a każdego wieczoru na scenie perfekcyjnie wykonują czterogłosowe wokale.

Najbardziej eklektyczny zespół rockowy świata? Całkiem możliwe. Od czasu spotkania w Malmö Academy Of Music w 2007 roku – jeszcze przed przebojami Tommy Gun i Full Steam Spacemachine – Royal Republic kultywuje ducha „wszystko dozwolone”. Bez granic i bez ograniczeń. W jednej minucie serwują Ci przesłodzoną dyskotekę, a w następnej atakują Cię miażdżącym trashem, który rozsadza Ci głowę.

Kimkolwiek jesteś, cokolwiek lubisz, Royal Republic zawsze powita Cię z otwartymi ramionami. A cokolwiek zrobi dalej, miej pewność, że będzie to jazda z piekła rodem.

Royal Republic zagra w Krakowie i w Warszawie!

Garage rock, heavy metal, pop, hip-hop i niemalże wszystko pomiędzy – takiego klimatu można się spodziewać na nadchodzącej trasie. Pierwszy koncert odbędzie się w Krakowie 23 listopada (Klub Kwadrat), a drugi dzień później w Warszawie (Klub Proxima). Bilety zaczynają się od 79 zł.

Bilety można kupić na stronie organizatora www.livenation.pl oraz w Ticketmaster

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *