Royal Republic wpadnie do Polski na dwa koncerty. Koncerty odbędą się już za miesiąc!

Dumni reprezentacji rock’n’rolla, Royal Republic, za nieco ponad miesiąc ponownie zagrają w Polsce! Zespół już wiele razy pokazał, że potrafi zrobić dobre widowisko. Sprawdźcie więc szczegóły wydarzeń!

Szwedzi wracają do Krakowa i Warszawy, gdzie zagrają nie tylko nowości, ale również swoje największe hity. Szczegóły koncertów znajdziecie poniżej.

Royal Republic wpadnie do Polski na dwa koncerty

Zespół Royal Republic powstał w 2007 roku i od tamtej pory nazywany jest jednym z najlepszych szwedzkich „towarów” eksportowych jeśli chodzi o rock n’rolla. Ich muzyka to bardzo energetyczna mieszkanka popu, rocka, a nawet metalu. Od czasu wydania pierwszego albumu w 2010 roku są świetnie odbierani przez fanów, krytyków i media. Na swoim koncie mają liczne sukcesy w postaci świetnych recenzji, nagród i wysokich miejsc na listach przebojów.

Royal Republic ma wiele znaczeń. Najwięksi szwedzcy mistrzowie rock’n’rolla. Wykształceni muzycy z morderczym instynktem rzucający chwytliwe przynęty. Żarłoczni miłośnicy muzyki z wielkimi apetytami na pop, garage rock, heavy metal, americana, hip-hop i niemalże wszystko pomiędzy. Weseli hedoniści, którzy upiją Cię pod stołem po koncertach, a każdego wieczoru na scenie perfekcyjnie wykonują czterogłosowe wokale.

Royal Republic zagra w Krakowie i w Warszawie!

Garage rock, heavy metal, pop, hip-hop i niemalże wszystko pomiędzy – takiego klimatu można się spodziewać na nadchodzącej trasie. Pierwszy koncert odbędzie się w Krakowie 23 listopada (Klub Kwadrat), a drugi dzień później w Warszawie (Klub Proxima). Bilety zaczynają się od 79 zł.

Bilety można kupić na stronie organizatora www.livenation.pl oraz w Ticketmaster

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *