Royel Otis wystąpi w Warszawie w listopadzie 2024

Royel Otis, jeden z najbardziej ekscytujących projektów z Australii zapowiada trasę “Glory to Glory”, która obejmie również Warszawę.

Jeden z najbardziej ekscytujących australijskich projektów, Royel Otis zapowiada trasę koncertową „Glory to Glory”. Trasa koncertowa obejmuje także nasz kraj i w listopadzie zespół przyjedzie na jeden koncert. Nazwa projektu pochodzi od nazwisk tworzących go artystów.

Royel Otis w Polsce. Data, miejsce, bilety

Royel Otis odwiedzi Polskę w ramach trasy „Glory to Glory”.

Data: 7 listopada 2024
Miejsce: Warszawa, Hybrydy
Bilety w cenie 130 zł dostępne są w ogólnej sprzedaży na Fource.pl, eBilet.pl, Eventim.pl, GoOut.pl oraz Ticketmaster.pl.
Uwaga! do cen biletów mogą zostać doliczone opłaty serwisowe.

Royel Otis – parę słów o projekcie

Royel Maddell i Otis Pavlovic od 5 lat konsekwentnie rozwijają swój styl swingujący pomiędzy melodyjnym indie-popem, a przyprawiającą o zawroty głowy psychodelią. Już ich pierwsze 3 EP wydane w 2021 i 2022 roku spotkały się ze znacznym uznaniem i zapewniły duetowi międzynarodową rozpoznawalność. Szybko poszli za ciosem i w tym roku ukazał się ich debiutancki album “Pratts & Pain”. Na ich rodzimym kontynencie trafił on na 1. miejsce najlepiej sprzedających się australijskich albumów i poskutkował 15 wyprzedanymi koncertami. Globalnie zgromadzili natomiast ponad 140 milionów streamów i trafili na najbardziej wpływowe playlisty, uczestniczyli w programie Spotify RADAR, zdobyli także uznanie tak wpływowych dziennikarzy jak Zane Lowe, Matt Wilkinson czy Jack Saunders, trafili na okładkę NME i pisano o nich obszernie w Vogue oraz GQ. Wystąpili też na licznych festiwalach, m.in. Reading and Leeds, Pukkelpop, Electric Picnic czy Splendour in the Grass. Ich cover kultowego hitu “Murder on the Dancefloor” Sophie Ellis-Bextor szturmem podbił TikToka i spotkał się z uznaniem samej artystki, podobnie jak wydana niedawno interpretacja “Linger” The Cranberries.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *