Sabaton wystąpi w Łodzi w 2023. Goście trasy: Babymetal i Lordi!

Metalowa mieszanka wybuchowa: Sabaton, Babymetal oraz Lordi zagrają w Łodzi już 9 maja 2023 roku w ramach trasy „The War To End All Wars”.

Sabaton powróci do Polski! Grupa promuje obecnie swój najnowszy album „The War To End All Wars”, wydany przez Nuclear Blast Records w 2022. Podczas majowej trasy zespołu towarzyszyć im będą intrygujący goście: Babymetal oraz Lordi.

Galeria z ostatniego występu Sabaton w Polsce – Kraków 2022

Babymetal – barwny wokalno – taneczny skład z Kraju Kwitnącej Wiśni podbił świat ekspresowo i od przeszło dekady nie pozwala o sobie zapomnieć. Sam Rob Halford określił Babymetal to najbardziej unikatowe metalowe doświadczenie na świecie, a w 2016 roku na Alternative Press Awards wystąpił japońskim składem wykonując utwory Judas Priest. Przed Sabatonem grupa wykona utwory z ostatniego jak dotąd albumu „Metal Galaxy”, a już w przyszłym roku wyda premierowe „The Other One”. Babymetal wprawiają w zaciekawienie zarówno młodych i poszukujących, jak i doświadczonych entuzjastów metalu. Fanów stale im przybywa, a ich brawurowe połączenie estetyki kawaii metalu, popu plus opakowania tego w masę kolorów spełnia swoją rolę. Trudno z nimi nie sympatyzować, bo samodzielnie wspięły się na szczyt, działając na przekór każdemu, co dziś jest trudniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Malowniczą ekipę potworów jako gości trasy Sabaton zapowiedział już w 2021 roku, jednakże obostrzenia pandemiczne i zmiany dat koncertów nie pozwoliły Finom pojawić się podczas tegorocznego występu Szwedów w Krakowie. Ekscentryczne Lordi zebrali już chyba wszystkie możliwe laury, legiony fanów, już na początku kariery wygrywając Eurowizję! Nie każdy metalowy zespół może to o sobie powiedzieć. Finowie pojawią się w Łodzi, by zaprezentować uwielbiane klasyki oraz świeże numery z ubiegłorocznego albumu „Lordiversity”.  Efektowne kostiumy, doskonały show na żywo, chwytliwe teksty, hard rockowe brzmienia, doskonały kontant z publicznością i rzesze zdeklarowanych fanów potworów fińskiej proweniencji, którym chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę. Lata mijają, a nordyccy ekscentrycy wciąż wydają hity spod znaku klasycznego hard rocka oraz heavy metalu, nie dając o sobie zapomnieć.  

Wystąpią: 
SABATON (SZWECJA) heavy metal, power metal
+
Babymetal (Japonia) kawaii metal 
Lordi (Finlandia) heavy metal, hard rock

Kiedy: 9 maja (wtorek) 2023
Gdzie: Łódź, Atlas Arena, ul. Bandurskiego 7
Bilety: od 179 zł – przedsprzedaż, od 220 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions 

Bilety na koncert są dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT (bilety kolekcjonerskie na płytę) 
– SKLEP eBILET (bilety na płytę oraz na sektory)

Zaprasza
Knock Out Productions 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *