Santabarbara. Premiera albumu „The Best of Unreleased Hits”. Hollywoodzka gwiazda w teledysku

Alt popowy projekt Szczepana, Łukasz i Nikodema Pospieszalskich wydał debiutancki album. W wideo do jednego z singli wystąpił Tómas Lemarquis (m.in. Blade Runner 2040 i X-Men).

Album “The Best of Unreleased Hits”zespołu SANTABARBARA ukazuje się w streamingu oraz na nośnikach analogowych — winylu, CD i kasecie — gdzie pojawi się muzyka zespołu wzbogacona o tzw. „bonus tracki” oraz inne niespodzianki zarezerwowane tylko dla posiadaczy tych wersji płyty.

Posłuchaj płyty w streamingu: https://ffm.to/santabarbara-thebestofunreleasedhits

W klipie do singla 'Spadam’ wystąpił słynny aktor Tómas Lemarquis, znany z takich filmów jak Blade Runner 2040 i X-Men.

The Best Of Unreleased Hits” charakteryzuje duża dawka muzycznej klasy, doświadczenia i nowoczesności. Za ostateczny kształt brzmienia zadbał Michał Kupicz odpowiedzialny za miks oraz Rafał Smoleń, który zrealizował mastering.

O płycie zespół mówi: “Dla nas — twórców zespołu — jest to bardzo duże wydarzenie, przede wszystkim część życia, zamknięcie pewnego etapu. Staraliśmy się, by każdy element tego wydawnictwa został zrealizowany na najwyższym możliwym poziomie, bez najmniejszych kompromisów. Począwszy od nagrywania materiału, wieloetapowej selekcji i postprodukcji na każdym polu, nie tylko muzycznym ale i wizualnym. Za sukces i ostateczny kształt tego dzieła odpowiada poza naszym trio wiele wyjątkowych osób, którzy pracują dla najlepszych, a udział w realizacji naszego materiału był dla nich dużym i satysfakcjonującym wyzwaniem.”

Santabarbara to najnowszy projekt Szczepana, Łukasz i Nikodema Pospieszalskich. Zakładając razem zespół, artyści na co dzień poruszający się po zróżnicowanym gruncie muzycznym, postanowili dać upust swoim fascynacjom muzyce alt popowej.

Ten projekt to synteza tego co w muzyce dla nas ważne i inspirujące. Próbowaliśmy połączyć te wpływy począwszy od pierwszych fascynacji Radiohead, Jamesa Blake’a, Metronomy, czy Tame Impala przefiltrowanych przez nasze codzienne działania z pogranicza jazzu, muzyki tradycyjnej, improwizowanej, współczesnej kompozycji, a także muzyki czysto elektronicznej, czy nawet techno. Całość nabrała formy w zderzeniu z zabytkowymi syntezatorami, które kolekcjonujemy, a których analogowe brzmienie stało się kolejną bazą eksploracji.

mówi zespół Santabarbara o pomyśle na sam zespół

Poprzednie single promujące album:

Disco’: https://ffm.to/santabarbaradisco
Newport’ / ‘Poza Mną’: https://ffm.to/santabarbara-poza-mna-newport

https://ffm.to/santabarbaradisco

https://ffm.to/santabarbara-poza-mna-newport

Wideo do ‘Newport’: 

Santabarbara: 
Szczepan – lead voc, synths, keys
Łukasz – backing voc, synths, keys, piano
Nikodem – drums

Linki:
ig: https://www.instagram.com/synthbarbara/
fb: https://www.facebook.com/sntbrbr
yt: https://www.youtube.com/@sntbrbr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *