Saxon headlinerem Stonedead Festival! Szykuje się niezapomniane show

Legenda brytyjskiego metalu- grupa Saxon wystąpi tego lata jako headliner Stonedead Festival w Newark [UK].

Stonedead Festival to jednodniowa impreza plenerowa odbywająca się w Newark w hrabstwie Nottinghamshire w Anglii. Festiwal ten tworzony jest przez fanów muzyki- wolontariuszy dla fanów muzyki. W tym roku odbędzie się po raz siódmy!

Mały festiwal z wielką duszą!

Chociaż Stonedead Festival nie dorównuje wielkością do innych letnich metalowych imprez w UK, odcisnął swoje piętno i zaznaczył swoją obecność bardzo dokładnie. Ta impreza stara się starannie połączyć korzenie rocka z nowym narybkiem. To dlatego line up wydarzenia jest skonstruowany w ten sposób, żeby nie tylko móc pokazać legendy muzyki, ale również promować, świetnych, młodych wykonawców. Dzięki temu każdy fan rocka znajdzie coś dla siebie.

Stonedead Festival stara się wskrzesić ducha oryginalnego „Legends of Rock Festival”. I to chyba wystarczy, żeby namówić fanów na przyjazd do Newark. Bilety na imprezę wyprzedały się jeszcze w zeszłym roku. Dlatego warto pomyśleć już o przyszłorocznej edycji.

Stonedead Festival 2024. Data i miejsce imprezy

Tegoroczna impreza odbędzie się 24 sierpnia w Newark. Zagrają na niej między innymi: KK’s Priest, Ugly Kid Joe, Doro, Eclipse czy Tailgunner- sensacja brytyjskiego heavy metalu!

Bilety wyprzedały się w mgnieniu oka, ale nadal możecie mieć nadzieję, dołączając do listy osób, które mogą odkupić bilety. Znajdziecie ją TUTAJ.

Pamiętajcie, że możecie również dołączyć do grona wolontariuszy i pomóc przy organizacji tego jedynego w swoim rodzaju spotkania. Aplikować możecie TUTAJ.

Czytaj także: Nowi artyści na Wacken Open Air. Święto Heavy Metalu z niespodziankami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *