Saxon prezentuje nowy teledysk przed premierą albumu „Hell, Fire And Damnation”

Już w nadchodzący piątek, 19 stycznia, światło dzienne ujrzy najnowsze wydawnictwo ikon heavy metalu, grupy Saxon. Album, zatytułowany „Hell, Fire And Damnation”, zapowiada drugi singiel, „There’s Something In Roswell”, do którego zespół właśnie wydał teledysk.

Legendarni muzycy z Saxon ujawnili wideo do singla „There’s Something in Roswell” z ich najnowszego, dwudziestego czwartego albumu studyjnego „Hell, Fire and Damnation”. Premiera albumu zaplanowana jest na 19 stycznia 2024 roku pod szyldem wytwórni Silver Lining Music.

Saxon prezentuje nowy teledysk

Album „Hell, Fire And Damnation” został wyprodukowany wspólnie przez Andy’ego Sneapa (znany ze współpracy z Exodus, Judas Priest, Accept) oraz Biffa Byforda, wokalistę zespołu. Płyta już cieszy się doskonałymi opiniami na całym świecie. Dodatkowo, 30 marca Saxon wraz z Judas Priest i Uriah Heep zagości w Polsce na koncercie w Tauron Arenie w Krakowie.

Zobacz również: Blaze Bayley publikuje tytułowy singiel z nowego albumu „Circle of Stone”

Saxon „Hell, Fire And Damnation”. Co wiemy o płycie?

„Hell, Fire And Damnation” będzie dostępny w różnych formatach, w tym na CD, czarnym i czerwonym winylu, w limitowanej edycji box oraz na platformach streamingowych.

  1. The Prophecy
  2. Hell, Fire And Damnation
  3. Madame Guillotine
  4. Fire And Steel
  5. There’s Something In Roswell
  6. Kubla Khan And The Merchant Of Venice
  7. Pirates Of The Airwaves
  8. 1066
  9. Witches Of Salem
  10. Super Charger

Grupa Saxon, założona w 1976 roku jako Son of a Bitch, zmieniła nazwę na Saxon w 1979 roku. Oryginalny skład zespołu tworzyli Biff Byford (wokal), Paul Quinn i Graham Oliver (gitary), Steve Dawson (bas) oraz Pete Gill (perkusja). Ich debiutancki album, nazwany po prostu „Saxon”, ukazał się w 1979 roku, a kolejne trzy albumy: „Wheels of Steel”, „Strong Arm of the Law” i „Denim and Leather” stały się kluczowymi w ich karierze.

Saxon w Polsce

Przypominamy, że koncert Saxon, Judas Priest i Uriah Heep, będący częścią europejskiej trasy, odbędzie się 30 marca 2024 roku w Tauron Arenie w Krakowie.

Judas Priest, ikona sceny heavy metalowej, zaplanowała swój powrót do Polski na wyjątkowy koncert w Krakowie, który odbędzie się 30 marca 2024 roku. Zespół, który cieszy się ogromną popularnością wśród polskich fanów i ma na swoim koncie liczne, entuzjastycznie przyjęte występy w Polsce, tym razem zagra w Tauron Arenie w Krakowie. Dołączą do nich goście specjalni – legendy rocka, Saxon i Uriah Heep.

Bilety na koncert są już dostępne. Ich ceny zaczynają się od 295 zł za miejsca siedzące na trybunach, zaś bilety na sektor stojący kosztują 390 zł. Dla najbardziej zagorzałych fanów przewidziano specjalną ofertę biletów GAEE w cenie 620 zł. Bilety kupicie na www.livenation.pl

Koncert organizowany jest przez Live Nation, znaną z organizacji wielu prestiżowych wydarzeń muzycznych w Polsce. Jest to wyjątkowa okazja, aby na żywo zobaczyć Judas Priest i spędzić niezapomniane chwile w magicznej atmosferze Krakowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *