Schiller na trzech koncertach w Polsce

Niemiecki zespół Schiller wystąpi na trzech koncertach w Polsce.

W imieniu całego zespołu SCHILLER-Team: Z niecierpliwością czekamy na powrót do tego pięknego kraju. Nie mogę się doczekać, aby poczuć energię tak niesamowitej publiczności. Do zobaczenia wkrótce!

Gościem specjalnym wszystkich trzech koncertów będzie Michał Łapaj (Riverside)

20.05.22 Gdańsk, Gdański Teatr Szekspirowski

21.05.22 Warszawa, klub Progresja

22.05.22 Kraków, klub Studio

Bilety 👉https://www.eventim.pl/artist/schiller/

Schiller

Schiller to niemiecki projekt muzyczny trance założony przez Christophera von Deylena i Mirko von Schlieffena. Muzyki Schillera nie można przyporządkować do konkretnego gatunku. Od electro-popu po klasykę wszystko jest zawarte na dotychczas wydanych albumach. Kreatywne pomysły mieszają się z miękkimi, głównie elektronicznymi dźwiękami, śpiewem lub recytacją.Schiller to fascynujące pejzaże dźwiękowe uzyskane poprzez mieszankę różnych gatunków artystycznych, a jednak wszystkie produkcje mają coś wspólnego: są rytmiczne i taneczne, pobudzają wyobraźnię kulistymi dźwiękami i zapraszają do marzeń.

Michał Łapaj

Michał Łapaj znany jest przede wszystkim jako muzyk formacji Riverside. Znakomicie przyjęty solowy album Michała wydany w 2021 roku Are You There uzyskał tytuł między innymi najlepszego albumu 2021 w głosowaniu słuchaczy radia RockSerwies. Wraz z Michałem jako jego gość wystąpi Mick Moss znany z kolei z cenionego w Polsce zespołu Antimatter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *