Sepultura, Sacred Reich i Crowbar zagrali we Wrocławiu [ZDJĘCIA]

Brazylijscy giganci metalu, zaspół Sepultura, wystąpili 23 października 2022 roku we wrocławskim Centrum Koncertowym A2. Zobaczcie zdjęcia z koncertu!

Sepultura wyruszyła w trasę koncertową w towarzystwie gości specjalnych: Sacred Reich oraz Crowbar, by promować swój najnowszy album „Quadra”.

Nie możemy się już doczekać, by powrócić na scenę z naszym nowym albumem „Quadra”! Najbardziej lubimy koncertować właśnie w Europie i bardzo za tym tęsknimy. Do zobaczenia już wkrótce SepulNation, trzymajcie się!

-zapraszał zespół tuż przed wyjazdem w trasę.

Sepultura, Sacred Reich i Crowbar we Wrocławiu

Niekwestionowana legenda metalu, powstała w 1984 roku w brazylijskim Belo Horizonte Sepultura, to przykład artysty niespokojnego, który nigdy nie stoi w miejscu. Założona przez braci Cavalera formacja skutecznie opiera się wszelkim kryzysom, także personalnym, i nic sobie nie robi z utyskiwania dziennikarzy, czy fanów w social mediach. Robi zaś wszystko, aby przede wszystkim realizować artystyczne ambicje, także poza granicami metalu.

Od 2011 roku skład Sepultury jest niezmienny: Andreas Kisser (gitara) , Paulo Jr. (gitara basowa), niesamowity bębniarz Eloy Casagrande i wokalista Derrick Green. Grupa nie odcina kuponów. Inspirując się arcydziełami literatury, czy filmu, czy numerologią, także w XXI wieku stworzyła sporo dzieł godnych uwagi, choćby „A-Lex”, „Machine Messiah” albo wydany w 2020 roku album „Quadra”. Również w tym roku kapela nagrała własną wersję klasyka „Tainted Love” na ścieżkę brazylijskiej produkcji „Desalma”.

Zobaczcie zdjęcia z koncertu we Wrocławiu!

Crowbar

Sacred Reich

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *