Shayfer James zagra w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Shayfer James w Polsce! Na koncert zapraszamy 20 lutego do warszawskiej Hydrozagadki. Shayfer James bilety już dostępne.

Międzynarodowy artysta Shayfer James z USA tworzy lirycznie elokwentne utwory dark-popowe, inspirowane wciągającym mistycyzmem niczym zagmatwane powieści Lewisa Carrolla.  Jego muzyka napędzana sekcjami pianina dumnie obejmuje dekadenckie, ale taneczne utwory, jak i delikatne jazzowe ballady z elementami satyry. 

Shayfer James w Polsce. Sprawdź szczegóły wydarzenia!

Poza byciem w trasie i nagrywaniem piosenek artysta może się pochwalić ścieżkami dźwiękowymi do horrorów i thrillerów, które swoje premiery miały na takich festiwalach jak: The Tribeca Film Festival, SXSW i The North Bend Film Festival. 

Shayfer jako niezależny artysta wydał 2 pełne albumy, 5 EPek oraz wiele singli. Jego kolejny album „Shipwreck” ma zaplanowaną premierę na Marzec 2023 roku, a pierwszego singla promującego ten album – „Devils & Rebels” – można już posłuchać na kanałach streamingowych. 

To jednak nie koniec niespodzianek – Shayfer ma w planach stopniowo wydawać kolejne single, jak i wyruszyć w trasę w 2023 roku. 

Shayfer James w Polsce. Data, miejsce, bilety

Koncert odbędzie się 20 lutego 2023 w warszawskiej Hydrozagadce. Bilety można kupić na www.livenation.pl i z systemu Ticketmaster

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *