She Wants Revenge powróci do Polski na cztery koncerty!

Jedna z najbardziej wyjątkowych grup sceny darkwave i post-punk, She Wants Revenge powróci do Polski na cztery niezapomniane koncerty!

She Wants Revenge zdobyli serca słuchaczy na całym świecie swoim niepowtarzalnym brzmieniem, które łączy elementy post-punku, darkwave’u i elektroniki. Ich teksty pełne są tęsknoty, namiętności i emocji, a ich muzyka zaprasza do introspekcji i głębokiego zanurzenia w melancholijny świat. Od ich przełomowego debiutanckiego albumu z 2006 roku, zyskali miano ikon alternatywnej sceny muzycznej. Ich muzyka wywołuje porównania do takich zespołów jak Interpol, Depeche Mode czy The Bravery. Po trasie koncertowej z Depeche Mode, powrócili w 2007 roku z albumem „This Is Forever”. Następnie She Wants Revenge wydało dwa EP, „Save Your Soul” z 2008 roku oraz „Up & Down” z roku kolejnego. Trasa koncertowa z zespołem Psychedelic Furs przygotowała drogę do wydania trzeciego albumu zespołu, „Valleyheart”, w 2011 roku.

Zobacz także: She Wants Revenge – muzyka, dzięki której chce się i tańczyć, i płakać

Koncerty She Wants Revenge są zawsze pełne nastroju i emocji, a ich mroczne brzmienie porusza słuchaczy na głębokim poziomie. To wyjątkowa okazja, by doświadczyć ich wyjątkowej energii na żywo i zanurzyć się w ich melancholijnej muzyce. Często porównywani z Interpol, wczesnym Depeche Mode czy The Bravery Amerykanie już w czerwcu powrócą na aż 4 niezwykle klimatyczne koncerty do Polski, podczas których wciągną Was do swojego melancholijnego świata.

She Wants Revenge na czterech koncertach w Polsce. Daty, miejsca, bilety

Mroczne i melancholijne piosenki na początek lata? My nie mamy z tym problemu, dlatego zapraszamy Was na 4 koncerty wyjątkowego She Wants Revenge:

  • 25.06.2024 Kraków, Kwadrat
  • 26.06.2024 Poznań,Tama
  • 27.06.2024 Gdańsk, Parlament
  • 28.06.2024 Szczecin, Kosmos

Bilety dostępne w sprzedaży na www.winiarybookings.pl, oraz w sieciach: Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *