Shinedown prezentuje nowy silngiel. Jak brzmi „Daylight”.

Premiera nowego albumu „Planet Zero” już 1 lipca 2022 a już dziś posłuchajci ekolejnego singla Shinedown!

Rockowa grupa Shinedown przedstawia „Daylight”. Piosenka traktuje o znaczeniu międzyludzkich relacji oraz roli ludzi w naszym życiu, których wsparcie i empatia pomagają nam przetrwać kolejny dzień.

Shinedown prezentuje nowy silngiel „Daylight”

Singiel „Daylight” zapowiada nadchodzący album Shinedown „Planet Zero”, który ukaże się 1 lipca 2022.

Chodzi tu o kondycję ludzką. Musimy żyć i musimy żyć ze sobą nawzajem. I to powinno być coś, co powinno być powodem do radości, a nie czymś, co się po prostu tolerujemy. Właśnie to reprezentuje „Daylight”. To nasze człowieczeństwo. To zrozumienie, że wszyscy jesteśmy na tej planecie razem i musimy znaleźć sposób, aby dbać o siebie nawzajem. W wielu przypadkach wystarczy zapytać: „Czy wszystko w porządku?”, ponieważ takie pytanie może uratować komuś życie. Nie możemy stracić empatii i odwagi wobec siebie ani chęci, by podnieść kogoś, gdy widzimy, że jest na kolanach. Kiedyś bowiem przyjdzie taki moment, że to my będziemy potrzebowali, by nas ktoś podniósł

-komentuje Brent Smith.

Shinedown w Polsce. Data, miejsce, bilety

Shinedown zagra 22 listopada na terenie warszawskiego Międzynarodowego Centrum Targowo – Kongresowego. Polski występ będzie dla Shinedown jednym z przystanków podczas ich trasy koncertowej „Planet Zero World Tour”. Jako wsparcie na scenie pojawi się muzycy z Asking Alexandria. Bilety można nabyć na stronie organizatora LiveNation.pl oraz w systemie Ticketrmaster.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *