Silverstein i Deez Nuts zagrają w Krakowie

Silverstein oraz Deez Nuts wystąpią w czerwcu w krakowskim klubie Zaścianek

Post-hardcore’owi wyjadacze z Silverstein wystąpią 25 czerwca na jedynym koncercie w Polsce! Kanadyjczyków zobaczymy w krakowskim Zaścianku, gdzie wystąpią w towarzystwie dobrze znanej w naszym kraju ekipy Deez Nuts.

Silverstein i Deez Nuts wystąpią w Krakowie. Data, miejsce, bilety

Data: 25.06.2024
Miejsce: Kraków, klub Zaścianek, ul. Rostafińskiego 4
Bilety: Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w środę, 24 stycznia o godzinie 10:00 na stronie Winiary Bookings

Punkty sprzedaży biletów: www.winiarybookings.pl, oraz sieci: Going, Empik Bilety, Biletomat.pl, Eventim Polska, Ebilet, Ticketmaster Polska

Silverstein – informacje o zespole

Pochodzący z Ontario Silverstein w 2022 roku nakładem wytwórni UNFD wydał swoją dziesiątą w dorobku płytę “Misery Made Me”. Wydawnictwo jest dowodem na to, że funkcjonująca już od ponad dwudziestu lat grupa wciąż potrafi wypełniać swoje kompozycje niepohamowaną energią, a w tym konkretnym przypadku jest ona wypadkową hardcore’owych korzeni formacji z wizjonerskimi wręcz momentami spod znaku ciężkich brzmień w nowoczesnym wydaniu. Pod koniec zeszłego roku kwintet świętował dziesięciolecie wydania materiału “This Is How the Wind Shifts” specjalnymi, w większości przypadków wyprzedanymi koncertami po Ameryce Północnej, a już na początku lata Kanadyjczycy zawitają do Polski, prawdopodobnie z garścią nowych dźwięków.

Deez Nuts – informacje o zespole

Występ kanadyjczyków poprzedzi również hardcore’owe Deez Nuts, którzy intensywnie pracują nad następcą ostatniego w ich dyskografii, wydanego blisko 5 lat temu “You Got Me Fucked Up”. Australijczycy powrócą do Krakowa po niespełna roku, kiedy to wystąpili u boku Beartooth, While She Sleeps oraz Lionheart.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *