Simply Red ponownie przekłada swój koncert w Polsce. Grupa zagra w 2022 roku

Simply Red ponownie zmuszony jest przełożyć swój koncert. Trasa miała się zacząć w 2020 roku i objąć łącznie 33 miasta. Zespół przekłada ją tym razem na 2022 rok.

Simply Red ponownie przekłada swój koncert

Okrzyknięci jednym z najlepszych zespołów koncertowych, jakie kiedykolwiek pojawiły się w Wielkiej Brytanii, dadzą z siebie absolutnie wszystko prezentując swoje klasyczne hity wszechczasów, takie jak „Stars”, „Holding Back The Years”, „ Fairground” i „Money’s Too Tight To Mention”, a także kilka świeżych, uduchowionych rytmów.

Mick Hucknall jest autorem piosenek i liderem zespołu Simply Red od samego początku czyli od 1985 roku, wspomagany od 1985 r przez saksofonistę Iana Kirkhama. Obecny skład pozostaje niezmienny od 2003 roku, a trasa koncertowa będzie wykorzystywała podstawowe atuty tego fantastycznyego zespołu.

„Chcę, żeby dobrze się bawili, aby ludzie wstali i bawili się oraz, by każdy włożył w to swoje serce. Chodzi o to, by poczuli rytm ”, mówi Hucknall.

„Blue Eyed Soul” został nagrany na żywo w British Grove Studios w Londynie. Wszystkie dziesięć utworów, w tym rewelacyjny singiel Thinking Of You, zostało napisanych przez Micka Hucknalla i wyprodukowanych przez długoletniego współpracownika Andy’ego Wrighta. Pod względem muzycznym-czerpią z klasycznego funku i soulu a inspiracją byli: Wilson Pickett, Dyke and the Blazers, James Brown i sekcja dęta Tower of Power. „Nie mogę się doczekać, aby zagrać ten album na żywo, ponieważ jest prawdziwy”, mówi Hucknall o nadchodzącej płycie. „Chcę się dobrze bawić”.

Simply Red w Polsce w 2022

Jeden z najlepszych zespołów z Wielkiej Brytanii wystąpi 7 grudnia 2022 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

Bilety można kupić na stronie organizatora oraz na Ticketmaster.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *