Simply Red przekłada swój koncert w Polsce na 2021 rok

Zespół miał wystąpić 25 listopada 2020 roku w hali Torwar w Warszawie. Ze względu na pandemię koronawirusa koncert został przełożony na przyszły rok.

Simply Red ogłosił premierą funky’owej płyty ‘Blue Eyed Soul’, która ukaże się na rynku 8 listopada 2019. Co więcej, zespół ujawnił szczegóły oczekiwanej trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz Europie. Trasa miała się zacząć w 2020 roku i objąć łącznie 33 miasta. Zespół miał wystąpić w Warszawie 25 listopada 2020 roku na COS Torwar.

Simply Red przekłada swój koncert w Polsce na 2021 rok

Grupa Simply Red ogłosiła własnie, że przenosi trasę koncertową promującą płytę „Blue Eyed Soul” na 2021 rok. W związku z tym formacja nie pojawi się 25 listopada w Warszawie. Nowa data występu to 11 listopada 2021 roku. Zmienia się też miejsce. Zespół zagra w Atlas Arenie w Łodzi. Jak informują organizatorzy, osoby, które kupiły bilet na koncert w Warszawie, mają możliwość wymiany na wejściówkę do Łodzi w tej samej kategorii cenowej. 

Podczas występu Simply Red zaprezentuje utwory z albumu „Blue Eyed Soul”. To nowe wydawnictwo, które ukazało się 8 listopada 2019 roku. Krążek zawiera 10 zróżnicowanych utworów. Począwszy od rytmów funky poprzez soulowe beaty, kończąc na klasycznych, emocjonalnych balladach. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *