Simply Red w Polsce. Dwukrotnie przekładany koncert odbędzie się już wkrótce

Jeden z najlepszych zespołów z Wielkiej Brytanii wystąpi 7 grudnia 2022 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety na koncert w Łodzi są nadal sprzedaży.

Koncert Simply Red, który miał odbyć się w 2020 roku w Warszawie, został przeniesiony do Atlas Areny w Łodzi. Nowa data występu to 7 grudnia 2022 roku. Są jeszcze dostępne bilety na grudniowy koncert, który był dotąd dwukrotnie przekładany.

Simply Red w Polsce

Mick Hucknall od powstania Simply Red w 1985 roku, jest glównym kompozytorem oraz liderem zespołu. Wspiera go saksofonista Ian Kirkham, który dołaczył do zespołu w 1986 roku. Obecny skład Simply Red pozostaje niezmieniony od 2003 roku, a nowa trasa będzie bazowac na najmocniejszych stronach tego fantastycznego zespołu.

Chcę, żeby cieszyli się grą, aby tłumy wstawały i poruszały się, a wszyscy wkładali w to swoje serce. Ważne jest uchwycenie tego rytmu

-wyznaje Hucknall.

„Blue Eyed Soul” nagrany został w londyńskim British Grove Studios. Autorem tekstów do wszystkich piosenek – uwzględniając najnowszy singiel zespołu „Thinking Of You”, jest Mick Hucknall, a producentem długoletni współpracownik zespołu – Andy Wright. ‘Blue Eyes Soul” czerpie inspirację z klasycznego funku i soulu: Wilson Pickett, Dyke & the Blazers, James Brown I Tower of Power.

Nie mogę doczekać się grania na żywo – to jest prawdziwe. Chcę się dobrze bawić!

– mówi Hucknall o nadchodzącej trasie


.

Mick Hucknall od powstania Simply Red w 1985 roku, jest głównym kompozytorem oraz liderem zespołu. Wspiera go saksofonista Ian Kirkham, który dołączył do zespołu w 1986 roku. Obecny skład Simply Red nie zmienia się od 2003 roku.

Simply Red w Polsce w 2022

Jeden z najlepszych zespołów z Wielkiej Brytanii wystąpi 7 grudnia 2022 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

Bilety można kupić na stronie organizatora oraz na Ticketmaster.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *