Skindred rozbujał Rock City. Zobacz zdjęcia z koncertu w Nottingham

Zespół Skindred dał wczoraj niesamowite show w klubie Rock City w Nottingham. Mamy dla Was galerię zdjęć z tego koncertu.

Chociaż prognoza pogody dla Wielkiej Brytanii nie jest dość optymistyczna a za oknem leje jak z cebra, wczorajszy koncert Skindred sprawił, że fani zgromadzeni w największym rockowym klubie w Nottingham, poczuli się jak podczas słonecznych wakacji. Wczorajszy wieczór należał do tych najbardziej pozytywnie zakręconych. Koncert Skindred naładował baterie pozytywną energią. Pomogli w tym Cody Frost oraz Blackgold.

Skindred zagrał w Rock City. Zobacz galerię zdjęć

Przygotowaliśmy dla Was fotorelację z tego wyprzedanego show! Nic dziwnego, że klub pękał w szwach a do wejścia czekało się w długiej kolejce. Skindred to zdecydowanie zespół, który łączy pokolenia. Tu zdecydowanie nie ma limitów wiekowych. Chociaż w kolejce dominowali głównie studenci, starsza brygada, również stawiła się dość licznie. Czyżby popularność Skindred wśród młodych ludzi wzrosła po Tik Tokowym trendzie?

Zobacz także: Utwór zespołu Skindred hitem Tik Toka. Młodzi ludzie szaleją na punkcie tego utworu!

Cody Frost

Wczorajszego wieczoru jako pierwsza na scenie pojawiła się młodziutka artystka Cody Frost. Dziewczyna szybko rozgrzała publiczność. Jej buntowniczy wygląd i charyzma szybko zjednały sobie publiczność. Cody mówi o sobie, że gra Rave Punka. Jak dla mnie jej twórczość poszła bardziej w stronę elektroniki. Jej utwory są melodyjne i szybko wpadają w ucho. Trzeba przyznać, że dziewczyna, potrafi zainteresować swoją twórczością.

Blackgold

Blackgold to niesamowita bomba energetyczna! Można by powiedzieć, że nu metal wraca na sceny i to ze zdwojoną energią! W tym zespole próżno szukać nudy. Zamaskowani londyńczycy bawią się na scenie w najlepsze, łącząc takie gatunki jak metal, metal core czy rap. Enigmatyczny zespół porwał publikę w wir zabawy. Przypominam, że Blackgold będzie jednym z gości na Mystic Festival 2024, a tymczasem mamy dla Was kilka zdjęć z ich show.

Skindred

Zespołu Skindred chyba nie trzeba Państwu przedstawiać. To mega zakręcona ekipa z Walii. Sieją zamęt na metalowej scenie od roku 98. Aktualnie promują swój najnowszy album „Smile”. Skindred jest znany przede wszystkim, ze swojego nietypowego połączenia ciężkich brzmień i słonecznych dźwięków reggae/ragga. Wokalista- Benji Webbe potrafi rozbujać nawet najnudniejszą imprezę. Tym razem nie trzeba było na szczęście zapraszać ludzi do zabawy, ponieważ tłum entuzjastycznie przyjął Walijczyków!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *