Skynd zaprezentuje się jako support Ice Nine Kills

Na koncert zapraszamy 5 lutego 2023 roku do klubu Proxima!

Australijski duet Skynd skutecznie rozgrzeje głodną wrażeń publikę Ice Nine Kills oraz rozpali do czerwoności własną – bardzo liczną mimo krótkiego stażu. Grupa wydała nową, trzecią w dyskografii EP-kę pt. “Chapter III” 16 lutego tego roku.

Druki kolekcjonerskie na warszawski koncert Ice Nine Kills w towarzystwie Skynd są nadal dostępne w Knock Out Music Store.

ICE NINE KILLS (USA) horror punk, melodyjny hardcore:

Horror punk, melodyjny hardcore, metalcore, pop punk plus nieco symfoniczności oraz niemało teatralności – taką receptę wypisali sobie muzycy bostońskiej grupy Ice Nine Kills. Zespół powstał w 2000 roku jako Ince Nine. Te czasy pamięta z obecnego wcielenia tylko Spencer Charnas (wokal, klawisze), jeden z założycieli. Inspiracją do nazwy była postać z powieści Kurta Vonneguta. Ale Ice Nine Kills bliżej do bohaterów horrorów Stephena Kinga, „American Psycho” i takich kultowych produkcji, jak „Koszmar z ulicy Wiązów”, „Piła”, „Lśnienie”, „Teksańska masakra piłą mechaniczną”, „Krzyk”.

Na scenie wyglądają niczym banda zamożnych i snobistycznych kumpli Patricka Batemana, którzy przed kolejnym krwawym zajęciem, postanowili dla rozładowania napięcia zagrać koncert. Z łatwością tworzą chwytliwe refreny, a w tekstach wszystko podlewają obficie posoką. Sprawdza się to świetnie, czego dowodem, chociażby dwie ostatnie studyjne płyty w Top 20 „Billboardu”. W Polsce promować będą krwawe historyjki, jakie znalazły się na jednej z nich, „The Silver Scream 2: Welcome To Horrorwood” (2021).

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

SKYND (Australia) industrial rock, horrorcore, heavy metal:

Wywracają Ziemię na wszystkie strony, bo u nich ekscentryczne jest wszystko. Uwagę przykuwa już jaskrawa stylówa i prezencja sceniczna wokalistki, a im dalej, tym smaczniej. W tekstach aż roi się od autentycznych i brutalnych historii o kryminalnym tle, przy czym muzycznie oscyluje to dookoła głośno-kwaśnego industrialu oraz okazjonalnych metalowych tąpnięć czy horrorcore’owego zacięcia. To bardzo niebezpieczny skład, nie da się ukryć, ale kto z nas nie potrzebuje w życiu odrobiny adrenaliny?

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM


Zagrają:
ICE NINE KILLS (USA) horror punk, melodyjny hardcore
+

Skynd (Australia) industrial rock, horrorcore, heavy metal

Kiedy: 5 lutego (niedziela) 2022
Gdzie: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a
Bilety: 99/109 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT
– eBILET


Zapraszają
Knock Out Productions
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *