Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators wraca do Polski

Gigant rockowej gitary wraca do Polski! Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators wystąpią w katowickim Spodku 16 kwietnia 2024. Bilety trafią do sprzedaży już 20 października, punktualnie o 10 rano.

W styczniu Slash i jego kompani ruszają w trasę w ramach The River Is Rising – Rest Of The World Tour ’24. Odwiedzą 32 miasta w 21 krajach na całym globie i oczywiście nie zabraknie Polski. Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators zagrają u nas w Katowicach, w kultowym Spodku.

Slash wraca do Polski

Slash to ikona rocka, wybitny gitarzysta i kompozytor, laureat nagrody Grammy, który sprzedał ponad 100 milionów płyt. Na pytanie o jego miejsce w gitarowym panteonie najlepiej odpowiedział magazyn „Time” – Slash znalazł się tam na drugim miejscu listy największych wirtuozów gitary elektrycznej wszech czasów (Jimi był na pierwszym). Slashowi zawdzięczamy kultowe płyty i riffy największych hitów Guns N’ Roses, od „Sweet Child o’ Mine” po „Welcome To The Jungle”, a także znakomite nagrania grup Slash’s Snakepit i Velvet Revolver. Na jego solowym debiucie – zatytułowanym po prostu „Slash” – śpiewali m.in. Ozzy Osbourne, Lemmy, Iggy Pop i Dave Grohl.

Zobacz również: Within Temptation – za demokrację warto umrzeć

Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators grają razem już od ponad dekady. Ich ostatni wspólny album – „4” z 2022 r. – wylądował w Stanach na pierwszym miejscu listy najlepiej sprzedających się płyt hardrockowych, a na całym świecie zebrał znakomite recenzje. „Cały ten album to arcydzieło. Jeśli chcesz wiedzieć, jak brzmi prawdziwy rock’n’roll, odpal go odpowiednio głośno” – sugerował dziennikarz „Metal Insidera”. Dobrze radził, ale nigdzie te numery nie zabrzmią lepiej niż na koncercie. Przekonacie się już 16 kwietnia 2024 w katowickim Spodku.

Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators wraca do Polski. Gdzie kupić bilety?

Bilety na koncert Slasha trafią do sprzedaży 20 października o godzinie 10.00. Dostępne będą na eBilet.pl.

Już dzień wcześniej – 19 października o 10.00 – ruszą specjalne Artist Presale oraz Spotify Presale. Szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie Slasha.

Wejściówka na płytę kosztować będzie 349 zł.

Ceny pozostałych biletów:

Loża VIP – 499 złotych
Miejsca siedzące, sektory A – 359 zł
Miejsca siedzące, sektory B – 319 zł
Miejsca siedzące, sektory C – 289 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *