Slipknot w Polsce. Znamy nową datę

Slipknot był zmuszony przenieść swój koncert w Polsce. Co z biletami? Sprawdźcie szczegóły.

Slipknot miał w tym roku zagrać koncert w naszym kraju, jednak ze względu na sytuację sanitarną w naszym kraju grupa była zmuszona odwołać koncert. Po kilku miesiącach logistycznych łamigłówek poznaliśmy nowe terminy letniej trasy Slipknot po Europie a tym samym datę ich występu w Polsce.

Koncert Slipknota odbędzie się 7 sierpnia 2022 roku, w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie. Towarzyszyć im będzie ukraińska grupa Jinjer. Wszystkie posiadane bilety będą honorowane w nowym terminie wydarzenia. Możliwa jest również zamiana biletów na inne koncerty organizowane przez Mystic Coalition lub ich zwrot.

Slipknot. Nowa data, miejsce, bilety

Slipknot opublikował daty europejskiej trasy koncertowej. Ma odbyć się na przełomie lipca i sierpnia 2022 roku, a jednym z przystanków będzie koncert w Polsce. Slipknot wystąpi w trójmiejskiej Ergo Arenie 7 sierpnia 2022 roku.

Przedsprzedaż biletów na koncert jest ponownie dostępna na:

INFORMACJA OD ORGANIZATORA: fani do 13 roku życia muszą być pod opieką osoby dorosłej, w przedziale wiekowym 13-18 lat muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego na udział w koncercie.

Rodzaje i ceny biletów:

  • GOLDEN CIRCLE: 339 PLN
  • PŁYTA: 239 PLN
  • SEKTORY: 169 – 299 PLN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *