Slipknot wraca do Polski. Sprawdź szczegóły!

Amerykańska grupa Slipknot ponownie wystąpi w naszym kraju! Gościem specjalnym zespołu będzie ukraiński Jinjer.

Slipknot przyjedzie do Polski w ramach dalszej promocji świetnego albumu „We Are Not Your Kind”. Wydawnictwo ukazało się 9 sierpnia 2019 roku za pośrednictwem wytwórni Roadrunner Records.

Po rewelacyjnym koncercie podczas przyjedzie latem do Trójmiasta, by zaprezentować się w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE!

Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Slipknot po raz kolejny odwiedzi Polskę

Powiedzieć, że pojawienie się Slipknot u schyłku lat 90. było dla metalowej sceny powiewem świeżego powietrza to jak przy tsunami powiedzieć, że przyjemnie buja. Slipknot byli uderzeniem huraganu. Nową jakością i zarazem kulminacją tego, co najlepsze w muzyce ekstremalnej całej dekady: deathmetalowy ciężar i żar black metalu pod jednym dachem z intensywnością hardcore’a i przyziemnością rapu? Przed wydaniem „Slipknot” nie wiedzieliśmy, że to możliwe. Po „Iowa” i „Vol. 3: (The Subliminal Verses)” już nie umieliśmy bez tego żyć. Równie ważny był obłąkany wizerunek: dziewięciu osobników w kombinezonach i groteskowych maskach. Nie wiadomo, czy uciekli z więzienia o zaostrzonym rygorze, czy z twojego koszmaru…

Nie obyło się bez problemów, zmian składu i kryzysu, który prawie zakończył działalność zespołu, ale wiadomo, co nas nie zabija… Dlatego album „We Are Not Your Kind”, wydany w ubiegłym roku, to jeden z najlepszych materiałów bandy z Des Moines, a forma koncertowa zespołu lokuje ich na aktualnym szczycie muzyki ekstremalnej.

Slipknot. Data, miejsce, bilety

Slipknot opublikował daty europejskiej trasy koncertowej. Ma odbyć się na przełomie lipca i sierpnia 2022 roku, a jednym z przystanków będzie koncert w Polsce. Slipknot wystąpi w trójmiejskiej Ergo Arenie 7 sierpnia 2022 roku.

Przedsprzedaż biletów na koncert jest ponownie dostępna na:

INFORMACJA OD ORGANIZATORA: fani do 13 roku życia muszą być pod opieką osoby dorosłej, w przedziale wiekowym 13-18 lat muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego na udział w koncercie.

Rodzaje i ceny biletów:

  • GOLDEN CIRCLE: 339 PLN
  • PŁYTA: 239 PLN
  • SEKTORY: 169 – 299 PLNDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *