Slipknot zapowiadają nowy album, a już w sierpniu zagrają w Trójmieście

„The End, So Far” to tytuł siódmego albumu Slipknot, który zapowiadany jest na koniec września. Znacznie wcześniej, bo już 7 sierpnia, zamaskowana dziewiątka zagra koncert w Trójmieście, w towarzystwie Jinjer oraz Vended.

„Put your life into your death now / Let them sing until you die / Die, die, die, yeah” – już uczymy się na pamięć tekstu nowego numeru Slipknot. „The Dying Song (Time To Sing)” zapowiada „The End, So Far”, czyli siódmy album amerykańskiej grupy. Premierę wyznaczono na 30 września, wydawcą jest Roadrunner / Warner Music.

Reżyserem teledysku do „The Dying Song (Time To Sing)” był Clown we własnej osobie, więc zapnijcie pasy, jest jazda! Klip możecie zobaczyć pod tym adresem.

„Nowa muzyka, nowa sztuka i nowy początek. Przygotujcie się na koniec” – w tak enigmatyczny sposób Shawn Crahan zapowiada nową płytę. Slipknot podał już do publicznej wiadomości pełną listę utworów, które się na niej znajdą:

 1. Adderall
 2. The Dying Song (Time To Sing)
 3. The Chapeltown Rag
 4. Yen
 5. Hivemind
 6. Warranty
 7. Medicine For The Dead
 8. Acidic
 9. Heirloom
 10. H377
 11. De Sade
 12. Finale

Slipknot i ich goście – Jinjer oraz Vended – przybędą do Polski 7 sierpnia 2022 roku, by zaprezentować się w trójmiejskiej Ergo Arenie. Partnerem koncertu jest Antyradio.

Media zainteresowane akredytacjami na Slipknot prosimy o pilny kontakt. Akredytacje przyznawane będą wyłącznie mediom zapowiadającym koncert.

Przedsprzedaż biletów na koncert jest dostępna w:
https://knockoutmusicstore.pl/
https://www.ebilet.pl/
https://www.eventim.pl/

Rodzaje i ceny biletów:
GOLDEN CIRCLE: 339 PLN
PŁYTA: 239 PLN
SEKTORY: 169 – 299 PLN

Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

fot. Materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *