Smash Into Pieces – dziś premiera płyty i teledysku!

Nowy singiel i video – Reckoning!Nowy album „Disconnect” – dziś premiera!

Smash Into Pieces to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się skandynawskich kapel na polu alternatywnego rocka, znana ze swojego apokaliptycznego wizerunku, rockowego brzmienia oraz z serii teledysków zrealizowanych z kinowym rozmachem,”The Arcadia World”. 

Od czasu wydania trzeciego albumu „Rise And Shine” ta szwedzka formacja stworzyła silną i wyjątkową markę.Mieszanie surowego rocka z elementami elektroniki wraz z szerokim zakresem możliwości wokalnych Chrisa Adama daje w efekcie „Smash Sound” i    przyczynia się do wyjatkowego brzmienia zespołu.  

“Disconnect” to już siódmy album studyjny Smash Into Pieces. Krążek ten dziś ma swoją premierę i z tej okazji zespół wypuścił też kolejny singiel i teledysk, który powstał do utworu “Reckoning”. Teledysk ten można zobaczyć poniżej:

Na płycie zespół prezentuje swoje mocniejsze i bardziej mroczne oblicze:

„Chodzi o to, by wsłuchać się w wewnętrzny głos i odłączyć się od hałasu, przez który zostaliśmy pochłonięci. Opuszczenie ARCADII uświadomiło nam, że zbyt wielu z nas przeżywa całe swoje życie, nigdy nie szukając swojego przeznaczenia i nie kwestionując placu zabaw, na którym żyjemy.

Nadszedł czas, abyśmy wszyscy się uwolnili, przejęli władzę i stali się panami własnego losu!

Jesteśmy gotowi iść na wojnę – dla spokoju ducha. Pytanie brzmi, czy ty też?”

// Apoc, Per, Benjamin, Adam

Zespół cały czas intensywnie koncertuje, tegoroczna trasa koncertowa obejmuje ponad 60 występów na trzech różnych kontynentach (m.in. trasa „Horizons” ze Starset w Ameryce Północnej i jesienna trasa „Worlds Collide Tour” z gigantami w Within Temptation & Evanescence) .

Grupa ma na koncie 7 albumów studyjnych, a na wszystkich platformach  single oraz charakterystyczne, zrealizowane z kinowym rozmachem teledyski, zyskały już ponad 500 mln odtworzeń.Więcej informacji:
Homepage  Spotify  Youtube   Facebook  Instagram Twitter Tiktok Twitch

Smash Into Pieces zagrają w grudniu 2022 roku w Polsce

Europejska część Worlds Collide Tour, w ramach którego zobaczymy Within Temptation, Evanescence i Smash Into Pieces została przeniesiona na zimę bieżącego roku.

Na przesunięty koncert Within Temptation i Evanescence zapraszamy 5 grudnia do gliwickiej Areny. W roli supportu zespołów wystąpią Szwedzi ze Smash Into Pieces.

Przypominamy, że wszystkie bilety na koncert będą honorowane w nowym terminie wydarzenia.

Bilety na koncert są dostępne na:
Knock Out Music Store (bilety kolekcjonerskie na GC oraz na płytę) oraz eBilet.pl (bilety na GC, płytę oraz na sektory).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *