Smash Into Pieces – premiera nowego albumu „Arcadia”. Kupicie?

Wyobraź sobie, że rzeczywistość, która Cię otacza to tylko gra, świat Arkadii – tak Smash Into Pieces zapowiada premierę nowego albumu „Arcadia”.

Już 28 sierpnia 2020 roku odbędzie się premiera nowego albumu  Smash Into Pieces „Arcadia”. Długo wyczekiwany, piąty album w dorobku studyjny album szwedzkiej formacji Smash Into Pieces! Płyta zatytułowana jest „Arcadia” i zaprasza słuchacza w niezwykłą podróż do świata, w którym rzeczywistość to gra, gra w świecie Arkadii. Fani mieli już okazję usłyszeć 7 singli z tego krążka i wszyscy zastanawiają się, jak brzmi pozostałe 6 utworów.

Smash Into Pieces zapowiada premierę nowego albumu „Arcadia”

Zapowiedź całej płyty prezentuje się następująco:

Wśród klipów, które promują ten album, znalazł się teledysk do utworu „Let Me Be Your Superhero”, natomiast jednym z najnowszych obrazów, jest video do utworu „Big Bang”, a można go zobaczyć tutaj:

We wrześniu 2019 zespół opublikował pierwszego singla z nowej płyty, tytułowy numer „Arcadia”, a wkrótce pojawiły się 2 kolejne kompozycje („Ego” oraz „Mad World”).

Smash Into Pieces – premiera nowego albumu „Arcadia”

Z każdym wydanym singlem grupa ujawniała kolejny element „cyfrowej układanki” świata Arkadii, ukazując go w mini – opowieściach, które rozgrywają się w równoległym, cyfrowym świecie. Piosenki, testy, oraz teledyski zaczęły kształtować toczącą się historię wewnątrz wirtualnej rzeczywistości, w cyfrowym świecie. I w taki oto sposób narodził się ŚWIAT ARKADII.

Zobacz również: Kamelot : „I Am The Empire – Live From The 013”. Premiera płyty i teledysku

W 2020 rok zespół wszedł z impetem: grupa wydała 6 singli, zagrała 30 koncertów, formacja ogłoszona została również jako gość specjalny Within Temptation i Evanscence na trasie Worlds Collide Tour. A już 28 sierpnia ukaże się piąty album grupy, „Arcadia” i każdy będzie mógł przekonać się, jak zakończy się historia Arcadii.

Smash Into Pieces to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się skandynawskich kapel na polu alternatywnego rocka. Zespół ma na koncie 4 albumy studyjne, 20 singli, ponad 120 mln odtworzeń na Spotify i ponad 60 mln odtworzeń klipów na You Tube.

Zobacz również: Metal Hammer Festival przeniesiony na 2021. Kto zagra?

Historia grupy sięga 2009 roku, kiedy doszło do spotkania kilku zróżnicowanych indywidualności. Założycielem zespołu był gitarzysta i basista Benjamin „Banjo” Jennebo, a skład grupy wkrótce uzupełnili: Per Bergquist, Chris Adam Hedman Sörbye oraz The Apocalypse DJ. W rodzinnej Szwecji przełom w karierze grupy nastąpił w 2015 roku za sprawą drugiego krążka formacji, „The Apocalypse DJ”, a w kolejnych latach grupa miała okazję koncertować na wspólnych trasach z takimi gwiazdami jak Alter Bridge, Within Temptation czy Halestorm.

W 2017 roku ukazał się kolejny album kapeli, „Rise & Shine”, dzięki któremu zespół zaistaniał na międzynarodowej scenie. W kolejnym już roku swoją premierę miał czwarty album w dorobku grupy, „EVOLVER”, na Spotify zespołu słuchało już 500 tys. fanów miesięcznie, a obecnie liczba ta sięga prawie 250 000 odsłuchów dziennie.

Zamów płytę tutaj: https://orcd.co/qozm755

Lista utworów:

1. The Siren
2. Wake Up
3. Arcadia
4. Everything They S4Y
5. All Eyes On You
6. Forever Alone
7. The Chosen One
8. Godsent
9. Ego
10. Bend The Rules
11. Big Bang
12. Counting On Me
13. Mad World

Smash Into Pieces – premiera nowego albumu “Arcadia”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *