Smash Into Pieces: Singiel, teledysk i nowa płyta. Zobacz wideo!

Historia Arkadii toczy się dalej… Sezon 2. Odcinek 1.

Smash Into Pieces to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się skandynawskich kapel na polu alternatywnego rocka. Zespół ma na koncie 5 albumów studyjnych, wydał już 22 single, na Spotify liczba odtworzeń utworów kapeli sięga już 140 mln, a na YouTube klipy formacji wyświetlano już ponad 65 mln razy. W sierpniu zeszłego roku zespół wydał album “Arcadia”, który był czymś więcej niż zwykłą płytą, był to początek historii, w której przy pomocy niezwykłych teledysków formacja odkrywała przed słuchaczami nowy, cyfrowy świat, świat Arkadii.

Smash Into Pieces: Singiel, teledysk i nowa płyta

Teraz historia ta trwa dalej, właśnie dziś premierę ma pierwszy singiel zatytułowany “Rise Up”, który zapowiada najnowsze studyjne wydawnictwo Szwedów.

Apocalypse DJ toczy bój, by ostatecznie zniszczyć S4F, diabelski system, który poprzez potężny sygnał nazywany ‘syreną’ kontroluje każdą informację, jaka dociera do ludzi w świecie Arkadii. S4F czyni z nich nieświadomych niewolników, a bitwa trwa nadal….Od czasów wielkiej eksplozji określanej przez Arkadyjczyków mianem Big Bang , która złamała kontrolę nad transmisją S4F, kilku dzielnych obywateli zaczęło się budzić…Ci, którzy się przebudzili, nazywani są “smash heads” i tworzą ruch oporu, a reżim reaguje na to w najbardziej brutalny sposób. Z bezdusznym przywódcą bez twarzy, który przewodzi siłom reżimu, mając do pomocy niewielką liczbę ‘smash heads’ Apoc toczy prawie niemożliwą do wygrania walkę.

“Wojna właśnie się rozpoczęła, nadszedł czas, by nasze głosy zostały usłyszane, by POWSTAĆ!”

Apocalypse DJ

Dołącz do podróży Apocalypse DJ przez świat Arkadii, walcząc z tyranią S4F! Nowy album Szwedów ukaże się w 2021 roku, zespół zapowiada także liczne koncerty. Potwierdzono już ponad 60 koncertów, wśród których znajduje się też trasa “World Collide Tour”, gdzie kapela występować będzie u boku Evanescence i Within Temptation.

Smash Into Pieces: Homepage  Spotify  Youtube  Facebook  Instagram  Twitter  TiktokTwtich

Zobacz także: Summer Dying Loud 2021. Ogłoszono kolejne zespoły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *