Smash Into Pieces wraca na dwa koncerty do Polski [DATY, MIEJSCA, BILETY]

Z 7 wydanymi albumami i ponad pół miliardem streamów na całym świecie – Smash Into Pieces stał się jednym z najszybciej zdobywającym popularność skandynawskim zespołem rockowym.

Szwedzki zespół wykonuje muzykę, którą można sklasyfikować jako cinematic rock. Od czasu wydania swojego trzeciego albumu „Rise And Shine” grupa wytrwale buduje swoją unikalną i niepowtarzalną markę.

Smash Into Pieces – zabawa w środku cyfrowego, cybernetycznego cyrku

Ich futurystyczny i apokaliptyczny wizerunek, a także stworzenie filmowego mini serialu „ARCADIA WORLD”, rozgrywającego się wewnątrz równoległej wirtualnej rzeczywistości przysporzyło muzykom spore grono wiernych fanów. Tajemnicza otoczka w połączeniu z mistycznymi występami powoduje, że Smash Into Pieces staje uznaną i pożądaną marką.

W 2020 roku Smash wydał ważny album koncepcyjny, początek historii, która jest najlepiej opisana poprzez serię teledysków, które ujawnią świat, cyfrowy świat – świat Arcadii! W 2021 roku Smash Into Pieces wydali swój szósty studyjny album „A New Horizon” i wraz z nim zamknęli historię Arcadii. Ostatni album Disconnect oznacza początek nowej ery.

Smash Into Pieces w Polsce. Daty, miejsca, gdzie kupić bilety?

Zespół Smash Into Pieces, który w ubiegłym miesiącu wystąpił jako gość specjalny przed wyprzedanym koncertem STARSET, powraca do Polski i zagra dwa koncerty:

  • 07.11.2023 Klub Proxima, Warszawa
  • 08.11.2023 HYPE PARK, Kraków


Ogólna sprzedaż rozpocznie się w środę 19 kwietnia na LiveNation.pl o godzinie 10:0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *