Smash Into Pieces z klipem do singla „Real One”

Historia Arkadii toczy się dalej. Smash Into Pieces z powraca z nowym klipem do singla „Real One”.

mash Into Pieces to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się skandynawskich kapel na polu alternatywnego rocka. Zespół ma na koncie 5 albumów studyjnych, wydał już 22 single, na Spotify liczba odtworzeń utworów kapeli sięga 140 mln, a na YouTube klipy formacji wyświetlano już ponad 65 mln razy.

W sierpniu zeszłego roku zespół wydał album “Arcadia”, który był czymś więcej niż zwykłą płytą, był to początek historii, w której przy pomocy niezwykłych teledysków formacja odkrywała przed słuchaczami nowy, cyfrowy świat, świat Arkadii.

Smash Into Pieces: „Real One”


Teraz historia ta trwa, głaśnie dziś premierę ma kolejny po “Rise Up” singiel zatytułowany “Real One”, który zapowiada najnowsze studyjne wydawnictwo Szwedów.

“…Wielki wybuch mógł nie spowodować większych szkód w S4F, ale odsłonił jego prawdziwego przywódcę: Ghostisa. Podczas swojego krótkiego występu zaprezentował on nowy mikroczip, Hybrid-Human Microchip. Wystarczy mały zastrzyk, a ludzie w krótkim czasie zostają połączeni ze swoim własnym światem VR, uzyskując dostęp do wszystkich informacji online. Podekscytowani obywatele stoją w kolejce po zastrzyk, Apoc wie, że musi stawić temu czoła. Czy tylko on rozumie, co to oznacza? To właśnie diabelski system S4Y i jego kolejny krok w kierunku całkowitej kontroli nad mieszkańcami Arkadii. Apoc musi utorować drogę do życia w rzeczywistości, zanim będzie za późno. Musi przekazac swoją wiadomość, aby więcej ludzi mogło do niego dołączyć. On musi być PRAWDZIWY.”


Nowy album Szwedów ukaże się w 2021 roku, zespół zapowiada także liczne występy. Potwierdzono już ponad 60 koncertów, wśród których znajduje się też trasa “World Collide Tour”, gdzie kapela występować będzie u boku Evanescence i Within Temptation.

Więcej informacji o zespole Smash Into Pieces :

Homepage Spotify Youtube Facebook Instagram Twitter TiktokTwtich

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *