Sooma zagra jako support Zeal & Ardor. 3 koncerty w Polsce [DATY,MIEJSCA,BILETY]

Sooma zagra jako support Zeal & Ardor. Grupa będzie promować swój najnowszy, trzyletni już album „It’s All About To Change”!

Trio z Zurychu ma już kilkuletnie doświadczenie na scenie i całkiem pokaźną kolekcję fanów w całej Europie. Ich niesforny, garażowy rock alternatywny to muzyka stworzona pod koncerty, o czym przekonamy się słuchając ich w grudniu u boku Zeal & Ardor.

ZEAL & ARDOR (Szwajcaria) industrial metal, blackgaze, awangarda:

Projekt łączący wpływy spirituals, black metalu i różnych odchyłów elektroniki, który docelowo powstał jako forumowy żart? Tu mogło nie wyjść nic, a wyszło wszystko. Zeal & Ardor już od momentu debiutanckiego „Devil Is Fine” wciąż zaskakuje słuchaczy, wrzucając do przepastnego wora inspiracji wszystko, co akurat ma pod ręką.

W takich sytuacjach dosyć łatwo o przesyt, lecz ansambl sterowany przez Manuela Gagneuxa traktuje eklektyzm jedynie jako jeden ze środków, nie cel sam w sobie. Kluczem tej muzyki pozostaje diabeł wywoływany na różne sposoby, bo jak wiadomo, to postać wielowątkowa, więc posiadająca więcej niż jedną twarz.

Nowy krążek Zeal & Ardor – zatytułowany po prostu „Zeal & Ardor” – kontynuuje udaną pasję załogi Manuela Gagneuxa, a brytyjski Metal Hammer przyznał płycie zaszczytne miano jednej z najlepszych wydanych w pierwszym półmetku 2022 roku. Nałóżcie swoje szaty, wyciągnijcie kandelabry z szafy i wyruszcie ze szwajcarskim składem na wycieczkę do tych mniej obleganych zakamarków piekła.

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

SOOMA (Szwajcaria) alternative rock:

Sooma to muzyka, której wyjątkowo często potrzeba każdemu z nas. Nie ekstremalny do granic metal, nie eksperymentatorstwo, a oszalały rock alternatywny, w którym hałas i hity stanowią jedność. Ponadto Szwajcarzy raczej nie lubią się ceregielić, bo wolą bezpośredniość – przester rozkręcony na maksa, noiserockowo/punkowe riffy bzyczące przez cały czas, a na to oczywiście zamaszysty refren i podejście w stylu “walcie się”. Czy nie za ten element buntu i niebezpieczeństwa pokochaliśmy rocka? Oczywiście, że pokochaliśmy, dlatego biegnijcie pod scenę posłuchać numerów tych trzech zawadiaków. Nie pożałujecie.

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

Wystąpią:
ZEAL & ARDOR (Szwajcaria) industrial metal, blackgaze, awangarda
+
SOOMA (Szwajcaria) alternative rock

Kiedy: 5 grudnia (poniedziałek) 2022
Gdzie: Gdańsk @ B90, ul. Elektryków
Bilety: 99/109 zł – przedsprzedaż, 120zł – w dniu koncertu
Organizator: B90

Kiedy: 6 grudnia (wtorek) 2022
Gdzie: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a
Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 7 grudnia (środa) 2022
Gdzie: Kraków @ Kamienna12 (hala Hype Park), ul. Kamienna 12
Bilety: 99/109 zł – przedsprzedaż, 120zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncerty są dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)
– SKLEP B90 (tylko Gdańsk!)

Zapraszają:
Knock Out Productions
– WWW
 – FACEBOOK
 – INSTAGRAM

B
90
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *