Sorry Boys prezentuje „Fudżi”. „Tekst pisałam w trudnym momencie”

Sorry Boys prezentuje teledysk do trzeciego singla zespołu z albumu „Renesans”.

25 listopada 2022 miała premierę najnowsza płyta zespołu Sorry Boys. Tym razem formacja zabiera słuchaczy w podróż do wyjątkowego świata „Renesansu”, po którym oprowadza nas tajemnicza postać o pseudonimie Starry.

Sorry Boys – „Fudżi”. Nowe wideo

„Renesans” to prawdziwy majstersztyk. Dlaczego wielu fanów i krytyków muzycznych jest zdania, że to najlepsza polska płyta roku 2022.

„Fudżi” to trzeci singiel zespołu Sorry Boysz z nominowanego do Fryderyka 2023 albumu „Renesans”. Do piosenki powstał surrealistyczny, pełen symboli teledysk autorstwa awangardowego twórcy wizualnego MarcceloGaski.

„Fudżi” to nasza wspólna kompozycja z Miuoshem – przeszła niezwykłą i długą drogę. Tekst pisałam w trudnym momencie, kiedy czułam, że nie mogę ruszyć z miejsca i wyjść z ciemności. Wyobraziłam sobie górę Fudżi wpisaną w horyzont Warszawy. Nie mogłam się ruszyć, jak ona.Ten utwór w pewnym sensie otworzył mi drogę do renesansu. Producentem utworu jest Kuba Galiński, który dodał mu tanecznej energii, w kontraście do tekstu. Uwielbiam awangardowy obraz, który stworzył do „Fudżi” Marccelo Gaska

– komentuje Bela Komoszyńska.

Album „Renesans” to wyjątkowe połączenie różnorodnych gatunków muzycznych, takich jak pop, elektronika, indie i rock. Na płycie można usłyszeć zarówno energetyczne i przebojowe utwory, jak i bardziej intymne i refleksyjne ballady. Wszystko to okraszone zostało niepowtarzalnymi tekstami, które poruszają ważne tematy z życia każdego z nas.

Już teraz warto zapoznać się z tą wyjątkową produkcją, która z pewnością znajdzie uznanie zarówno u fanów zespołu, jak i szerokiej publiczności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *