Specjalne piwo na 30-lecie Castle Party. Świętowanie stylu i smaku

W tym roku, gdy fanów gotyckich brzmień z całego świata ponownie zjednoczy Castle Party Festival, uczestnicy będą mieli dodatkowy powód do świętowania. Festival, który od trzech dekad jest synonimem nie tylko muzyki, ale i unikalnej atmosfery, obchodzi swoje trzydziestolecie.

To wyjątkowe wydarzenie uświetni specjalne piwo, które powstało dzięki ponownej współpracy z browarem Nepomucen. Premiera tego unikatowego trunku miała miejsce 11 maja we Wrocławiu, zwiastując zbliżający się wielkimi krokami festiwal.

Castle Party 2024. Specjalne piwo, które łączy pokolenia

Współpraca Browaru Nepomucen z Castle Party nie jest nowością. Już w ubiegłym roku piwo uwarzone specjalnie na festiwal cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i ciepłym przyjęciem. Tym razem, z okazji 30. edycji, mistrzowie piwowarstwa z Nepomucen postanowili stworzyć coś wyjątkowego.

Piwo to klasyczna APA (American Pale Ale), której podstawę stanowią słód pilzneński, monachijski i karmelowy jasny. Dzięki tym składnikom piwo, mimo iż lekkie, zaskakuje pełnią smaku. Dominującą cechą trunku jest zdecydowana goryczka oraz wyraźny charakter chmielowy, który zawdzięcza kombinacji odmian chmielu takich jak Citra, Equanot, Amarillo i Centennial.

Castle Party 2024: Data, miejsce i bilety

Castle Party 2024 zapowiada się jako nie tylko święto muzyki, ale i miejsce, gdzie estetyka gotycka, otwartość i różnorodność kulturowa spotykają się, tworząc niezapomniane wrażenia. Festival odbędzie się w dniach 11-14 lipca 2024 roku. Już pierwsza pula biletów (Blind Bird) została wyprzedana w zaledwie 5 minut po rozpoczęciu sprzedaży, co świadczy o niegasnącym zainteresowaniu wydarzeniem. Kolejne bilety są dostępne na oficjalnej stronie festiwalu oraz poprzez wybrane kanały dystrybucji. Więcej informacji o imprezie można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Castle Party oraz na profilach społecznościowych wydarzenia. Kolejna pula biletów dostępna jest pod linkiem: https://castleparty.com/bilety.html

Zbliżające się Castle Party to nie tylko okazja do świętowania miłości do muzyki, ale także do degustacji wyjątkowego piwa, które łączy smaki z duchem festiwalu. Organizatorzy zachęcają wszystkich, zarówno starych fanów, jak i nowych odkrywców tego unikalnego święta kultury, do zakupu biletów i dołączenia do festiwalowej społeczności, która każdego roku tworzy niepowtarzalną atmosferę w sercu gotyckiej muzyki i stylu życia.

LIVE ROCK PONOWNIE JEST PATRONEM MEDIALNYM IMPREZY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *