Steel Panther w tym tygodniu zagra we Wrocławiu

Zespół Steel Panther już 16 czerwca 2024 we wrocławskim Centrum Koncertowe A2. Kto wybiera się na koncert?

Zespół Steel Panther powstał w 2000 roku. Nieprzerwanie niosą sztandar heavy metalu wyżej niż ktokolwiek inny w tym stuleciu. Płyta “Feel The Steel” z 2009 roku sprawiła, że stali się zbawcami rocka, prezentując gości takich jak: Corey Taylor ze Slipknot i Stone Sour, M. Shadows z Avenged Sevenfold, Justin Hawkins z The Darkness i Scott Ian z Anthrax.

Na albumie „Balls Out” [2011] Steel Panther może poszczycić się współpracą z Chadem Kroegerem z Nickelbacka i Nuno Bettencourtem i Danem Cookiem. Grupa wypuściła również serię porywających albumów, a mianowicie “All You Can Eat” [2014], “Lower The Bar” [2017] i “Heavy Metal Rules” [2019]. W międzyczasie zdobyli uznanie Billboard, Classic Rock, Consequence, Metal Hammer i nie tylko, gromadząc przy tym setki milionów wyświetleń w serwisach streamingowych. 

Steel Panther w Polsce

Przebyli niezliczone kilometry w trasie, nie wspominając o festiwalach, takich jak Download. Steel Panther to światowy fenomen z pięcioma pełnometrażowymi albumami, trasami koncertowymi na całym świecie, platynowym statusem na You Tube i głośnymi występami w telewizji, takimi jak: Jimmy Kimmel Live, Larry King Now, FOX NFL Sunday i America’s Got Talent.  Teraz kwartet – Michael Starr [wokal prowadzący], Satchel [gitara prowadząca], Spyder [bas] i Stix Zadinia [perkusja] – osiągnął zupełnie inny poziom na ostatnim albumie “On The Prowl”. 

Bilety:

Kiedy: 16 czerwca 2024

Gdzie: Centrum Koncertowe A4

Bilety są juz w sprzedaży na https://www.livenation.pl/show/1488853/steel-panther/wroclaw/2024-06-16/pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *