Steve Vai wraca do Polski na trzy wyjątkowe koncerty [DATY, MIEJSCA, BILETY]

Steve Vai wraca do Polski na trzy wyjątkowe koncerty. Mówisz „gitarowy wirtuoz” – myślisz o Stevie Vaiu. Mówisz „innowator roli solówki w rocku” – do głowy także wpada Vai. Legendarny gitarzysta wystąpi w Polsce już w maju!

Amerykański shredder to perfekcjonista i legenda, a techniczną ekwilibrystykę od lat łączy z eksperymentami. Zobaczycie go w Polsce aż 3 razy, kolejno: 1 maja (w ramach Gitarowego Rekordu Świata na festiwalu „3-Majówka”) we Wrocławiu, 2 maja w Krakowie i dzień później (3 maja) w Lublinie.

Bilety na wrocławski festiwal są przez cały czas dostępne na stronie imprezy, a bilety na koncerty muzyka w Krakowie i Lublinie trafią do sprzedaży już dzisiaj, tj 20 stycznia o 12:00!

STEVE VAI (USA) alternative rock, avant-garde instrumental rock:

Artyści zmiennymi są. Steve Vai potwierdza to na każdym kroku, bo zaczynając od szeroko pojętego shreddingu (z wyraźnym akcentem melodycznym) stopniowo zakręcał w różne strony – czy to rocka wiedzionego nośnym riffem, czy nawet wyjątkowo ekscentryczne formy, w których jest miejsce i na dźwiękowe pejzaże, i muzyczne poszukiwania bliskie awangardzie. Co więcej, Vai wie, jak ważny jest element show, więc nie idzie na łatwiznę. Gra światłami, niecodzienne stylizacje i kocie ruchy? To wszystko u niego znajdziecie w połączeniu z – co jasne – gitarową szermierką na poziomie ekstraklasowym.

Coroczny Gitarowy Rekord Guinnessa we Wrocławiu to nie tylko spotkanie adeptów gitary z całego świata. To stały element miejskiego folkloru 1 maja i dowód na wielką moc muzyki łączącej każdego – niezależnie od wieku, pochodzenia i stylu życia. Przy ostatniej edycji festiwalu „Majówki” jednym ze światowej klasy wirtuozów, którzy pomagali w biciu światowego rekordu przy „Hey Joe” Jimiego Hendrixa, był Michael Angelo Batio. W tym roku będzie to Steve Vai, który wśród wielu uchodzi za najlepszego gitarzystę na świecie. Jego wyczucie melodii, rytmu i nienaganna technika ukształtowały całe pokolenia gitarzystów. Zalecamy wam tłumną jazdę do Wrocławia 1 maja, bo to nie tylko okazja do gry na gitarze, ale i poznania mnóstwa ciekawych osób oraz zetknięcia się z idolami. Takie sytuacje nie są codziennością!

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM


Wystąpi:
STEVE VAI (USA) alternative rock, avant-garde instrumental rock

Kiedy: 1 maja (poniedziałek) 2023
Gdzie: Wrocław @ Hala Stulecia/Pergola, ul. Wystawowa 1
Bilety: od 120 zł – przedsprzedaż
Organizator: Festival 3-majówka

Kiedy: 2 maja (wtorek) 2023
Gdzie: Kraków @ Centrum Kongresowe ICE, ul. Konopnickiej 17
Bilety: 149-259 zł – przedsprzedaż, 170/320 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 3 maja (środa) 2023
Gdzie: Lublin @ CSK Lublin – Sala Operowa, Plac Teatralny 1
Bilety: 100/299 zł – przedsprzedaż
Organizator: Centrum Spotkania Kultur Lublin

Bilety na koncerty będą dostępne od 20 stycznia (12:00) na:

KRAKÓW

LUBLIN

Bilety
 na festiwal „3-majówka” można już zakupić tu:

WROCŁAW

Zapraszają
Knock Out Productions
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Festival 3-majówka
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

CSK Lublin
– WWW
– 
FACEBOOK
– INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *