Still Corners na 3 koncertach w Polsce! [DATY, MIEJSCA, BILETY]

Angielski duet odwiedzi wkrótce Wrocław, Poznań i Warszawę

“The Trip”, “Black Lagoon” czy “The Message” to utwory, które podbiły w ostatnich latach serca entuzjastów dream popu na całym świecie. Ich autorzy, Still Corners, powrócą w sierpniu do Polski na 3 występy. Koncerty zespołu we Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie bez wątpienia będą wieczorami, których przyjemny, letni klimat zapamiętamy na długo.

Still Corners w Polsce – kiedy i gdzie

Still Corners odwiedzą nasz kraj już w sierpniu. Koncerty odbędą się:
8.08.2023 (wtorek) – Wrocław, Stary Klasztor
9.08.2023 (środa) – Poznań, Tama
10.08.2023 (czwartek) – Warszawa, Proxima
Bilety już do kupienia na: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat.pl, Eventim Polska, Ebilet, Ticketmaster Polska.

STILL CORNERS – dream pop

Still Corners to projekt, w którego skład wchodzą Tessa Murray oraz Greg Hughes. Grupa została założona krótko po tym, jak Murray i Hughes przypadkowo trafili na siebie na londyńskim dworcu. Od tego momentu zespół tworzy muzykę, która jest jednocześnie refleksyjna, poszukująca i romantyczna. Po wydaniu kilku singli formacja podpisała kontrakt z wytwórnią Sub Pop, we współpracy z którą ukazał się ich debiut “Creatures of an Hour” oraz drugi album “Strange Pleasures”. Od 2016 Still Corners wydają muzykę pod szyldem własnego Wrecking Light Records. Płyty “Dead Blue”(2016), “Slow Air”(2018) oraz “The Last Exit” (2021) umocniły pozycję zespołu jako jednego z czołowych przedstawicieli dream popu w ostatniej dekadzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *