Sting w Polsce. Gość specjalny na koncercie w Krakowie

Znakomita trasa My Songs tym razem zawita 20 lipca 2023 roku do TAURON Areny Kraków. Sprawdźcie, kto zagra u boku gwiazdora!

Stinga zaprasza na koncerty z cyklu My Songs. Jest to żywiołowy i dynamiczny występ z jego najsłynniejszymi piosenkami, napisanymi podczas niezwykłej kariery 17-krotnego zdobywcy nagrody Grammy, zarówno jako członka The Police, jak i jako artysty solowego. Wiemy, kto zagra u boku gwiazdy!

Sting w Polsce. Największe przeboje zabrzmią już wkrótce w Polsce!

Po wyprzedaniu sześciu koncertów w London Palladium, My Songs został okrzyknięty przez The Times jako „masterclass”.

Sting pozostaje niezaprzeczalnie utalentowanym wykonawcą z bogatym dorobkiem artystycznym. Koncert będąc muzyczną podróżą przez hity takie jak: „Fields of Gold”, „Shape of my Heart”, „Roxanne” i „Demolition Man”, został opisany przez The Telegraph jako „niespotykana przyjemność”. The Guardian z kolei wychwala go jako „niezrównanego kompozytora kunsztownego popu”.

Fani Stinga będą mogli usłyszeć także takie utwory jak „Englishman In New York”, „Every Breath You Take”, „Roxanne”, „Message In A Bottle” i wiele innych.

Syn Stinga zagra ze sławnym tatą w Krakowie

Gościem specjalnym na koncercie w Polsce będzie Joe Sumner. Joe Sumner założył zespół o nazwie Santaʼs Boyfriend, który przekształcił się później w Fiction Plane. Zanim członkowie zespołu rozeszli się w swoje strony, trio cieszyło się chwilą, cóż, chwilą trwającą kilka lat, która przyniosła zespołowi współpracę z kilkoma wytwórniami płytowymi, garstkę wydawnictw, dobrze rozwiniętą bazę fanów i 18-miesięczną trasę koncertową jako support innego znanego tria – The Police.

Pomimo godnego uwagi pochodzenia, artysta poświecił znacznie więcej czasu niż minimalne 10 tys. godzin na doskonalenie swojego rzemiosła.
Mieszkając obecnie w Los Angeles, Joe utrzymuje status „dumnego taty”, jednocześnie wydając przyjemne dla ucha arcydzieła indie folk popu, takie jak „Hope”, który był punktem zapalnym podczas wyborów w 2020 roku. Utwór został wykorzystany w kampanii Bidena i jednocześnie posłużył jako
materiał źródłowy do wideoklipu z udziałem gwiazd, takich jak Gaby Moreno, Ben Folds, Juliana Hatfield i taty Joe – Stinga. Klip miał swoją premierę w programie MSNBC Morning Joe, w którym wystąpili również Joe Scarborough i Mika Brzezinski.

Dwa kolejne utwory, „You You You” i „Looking For Me, Looking For You”, które znajdą się na debiutanckim albumie Sumnera, “Sunshine In The Night”, zostały uroczyście wydane w 2022 roku z pomocą American Songwriter, Rolling Stone i innych, pośród niemal nieustannej trasy koncertowej, na której Joe występuje jako support Stinga oraz gra solowe występy w UE, Wielkiej Brytanii i Stanach.

Najnowsza EP-ka Joe – „Feelinʼ The Love, Tastinʼ The Fear”, będąca kroniką ostatniego występu na żywo w Strasburgu, została wydana na całym świecie 3 lutego 2023 roku, równolegle z rozpoczęciem kolejnej trasy koncertowej ze Stingiem, która tym razem zabierze go z Abu Dhabi do RPA, Australii,
Nowej Zelandii, Japonii, Singapuru i nie tylko! EP-ka zawiera utwory, które znajdą się na wspomnianym wcześniej pełnym albumie, jak również ulubiony utwór Fiction Plane, „Two Sisters”, który pokazuje namacalną, elektryczną energię występów Sumnera.
Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.joesumnersings.com/ oraz śledząc @thejoesumner na wszystkich platformach społecznościowych.

Sting w Polsce 2023. Data, miejsce, bilety

Sting zagra 20 lipca 2023 roku na krakowskiej Tauron Arenie.

  • Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: 23.11.2022 od 12:00
  • Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster: 24.11.2022 od 12:00
  • Bilety w sprzedaży ogólnej: 25.11.2022 od 12:00 na www.LiveNation.pl

Członkowie Fanklubu Stinga będą mieli możliwość uzyskania dostępu do ekskluzywnych biletów w przedsprzedaży, odwiedzając stronę www.sting.com.

Więcej informacji o trasie, biletach i fanklubie można znaleźć na stronie: www.Sting.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *