Storo zagrają przed The Winery Dogs. Sprawdź szczegóły koncertu

Storo, czyli polska wschodząca gwiazda hard rocka, zagra przed The Winery Dogs. Koncert już w październiku.

Paweł Storożyński wraz ze swoim zespołem zaprezentuje w Warszawie pełnokrwistego hard rocka wspartego intensywną elektroniką i popową chwytliwością – już wkrótce muzycy wydadzą debiutancki album!
The Winery Dogs w składzie: Richie KotzenMike Portnoy oraz Billy Sheehan oraz Storo wystąpią w stolicy 21 października.

The Winery Dogs. Koncert już w październiku!

The Winery Dogs (USA)

Mówi się, że supergrupy są “super” tylko w teorii, ale The Winery Dogs przełamują ten stereotyp. Bo na wokalu i gitarze mamy Richiego Kotzena, który brzmi jak Chris Cornell po przerobieniu wszystkich standardów bluesa. Bo za punktualność sekcji rytmicznej odpowiadają progresywni wyjadacze, czyli Mike Portnoy i Billy Sheehan. Bo te piosenki to ciepło brzmiący i tryskający słoneczną energią hard rock z subtelnie akcentowaną wirtuozerią. Prawda, że już samego opisu można wywnioskować, że mówimy o zespole z  marzeń? Do atutów dodamy refreny brzmiące jak milion dolarów oraz oczywiście stały kontakt z publiką na żywo. Jedźcie do Warszawy w sobotę 21 października, bo jeśli spędzać weekendy w aktywny sposób, to właśnie w taki.

Storo

W “Must Be the Music” zachwycała się nim legenda polskiej estrady, Kora, a już niedługo zachwycicie się i wy. Storo to bowiem hard rock bez smęcenia czy przynudzania. Ma być energicznie oraz wysokooktanowo – poziom adrenaliny nakręcają po równo gitary, jak i świetnie wkomponowane w całość klawisze. Spodziewajcie się dobrej zabawy oraz braku nudy.

THE WINERY DOGS (USA) hard rock
+
Storo (Polska) hard rock


Kiedy:
 21 października (sobota) 2023
Gdzie: Warszawa, Klub Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 139/149 zł – przedsprzedaż, 160 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety są dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT (bilety kolekcjonerskie)
– SKLEP eBILET

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *