Straight No Chaser wystąpią w Polsce

Niezwykle utalentowany chór a capella, Straight No Chaser, ponownie wystąpi w Polsce.

Jeśli wyrażenie „grupa mężczyzn śpiewająca a cappella” przywołuje Ci na myśl uczniów w niebieskich marynarkach, krawatach, którzy śpiewają tradycyjne piosenki szkolne…to musisz pomyśleć jeszcze raz. 

Straight No Chaser (SNC) nie są ani zasadniczy, ani poważni,  nie są też kiczowaci w stylu wodewilowym.  Wszyscy mają rękę do wyboru piosenek, które odzwierciedlają szerokie gusta muzyczne śpiewaków, począwszy od R&B i old-school funk do folku i klasycznego rocka.

Podczas ich występów można posłuchać całego przekroju muzyki – od ,,When a Man Loves a Woman’’, poprzez ,,Working For The Weekend’’ Johnny’ego Casha po ,,Livin La Vida Loca’’ Ricky’ego Martina.


Straight No Chaser na koncertach w Polsce

Pojawili się jako fenomen z ogromną bazą fanów, na koncie mają liczne występy w telewizji i ogromny sukces sprzedażowy z wydanymi albumami. 

Straight No Chaser to wyjątkowa grupa, która urzeka brzmieniem dziewięciu nieskażonych ludzkich głosów. Tworzą niezwykłą muzykę, która porusza ludzi w fundamentalnym sensie … a wszystko to łączą z poczuciem humoru na najwyższym poziomie.

Występy niezwykłego chóru zyskały reputację niezapomnianego widowiska na żywo.

Straight No Chaser: Data, miejsce bilety

Straight No Chaser wystapią już 7 sierpnia 2019 roku w warszawskiej Stodole.

Bilety dostępne będą w ogólnej sprzedaży od czwartku, 16 maja od 11:00 na Stodola.pl oraz LiveNation.pl


Przedsprzedaż CITI Handlowy ruszy we środę, 15 maja o 11.00 i zakończy się w czwartek o godz. 10:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *