Stuzzi rozgrzewa Warszawę. Karaibskie wibracje w BARdzo Bardzo

Stuzzi, szwedzki multiinstrumentalista i DJ, wystąpi 17 września 2024 roku w warszawskim klubie BARdzo Bardzo. Bilety już w sprzedaży na LiveNation.pl. Przygotujcie się na niezapomniany wieczór pełen tropikalnych rytmów i karnawałowej energii.

Stuzzi zdobył serca słuchaczy na sztokholmskiej scenie klubowej dzięki swojej odważnej mieszance disco, house’u, soca, cumbii, funku i rave’u. Jego muzyka rozprzestrzenia karaibskie karnawałowe wibracje i tropikalne ciepło, gdziekolwiek się pojawi. Współpracując z licznymi artystami, Stuzzi stworzył brzmienie, które jest wyjątkowe i zaraźliwe.

Stuzzi. Bardzo Energetyczne występy na żywo

Koncerty Stuzziego to nieprzewidywalne i energetyczne widowiska. Wraz z charyzmatycznym zespołem i gościnnymi artystami, Stuzzi zapewnia publiczności niezapomniane doświadczenia muzyczne. Jego występy na żywo to mieszanka różnych gatunków muzycznych, które tworzą niepowtarzalną atmosferę karnawałowej imprezy.

Stuzzi. Nowa EP-ka „The Lost Carnival Tapes”

Stuzzi niedawno wydał swoją nową EP-kę „The Lost Carnival Tapes”, która ukazała się 20 czerwca 2024 roku. Na tej EP-ce można znaleźć utwory pełne tropikalnych brzmień, które idealnie oddają klimat jego koncertów. Wcześniejsze wydawnictwo „Le Fruit Disco” również zyskało dużą popularność, dzięki czemu Stuzzi umocnił swoją pozycję na rynku muzycznym.

Stuzzi. Koncert w Warszawie

Nie przegapcie okazji, aby zobaczyć Stuzziego na żywo w Warszawie! Koncert w klubie BARdzo Bardzo to gwarancja wieczoru pełnego muzycznej magii i karnawałowej energii. Przygotujcie się na niezapomniane wrażenia i taniec do białego rana.

Stuzzi w Polsce. Data i miejsce

Koncert odbędzie się 17 września 2024 roku w BARdzo Bardzo w Warszawie. Bilety są już dostępne na LiveNation.pl.

Zapraszamy serdecznie na to niezwykłe wydarzenie muzyczne! Stuzzi i jego zespół zapewnią Wam wieczór pełen rytmów, które porwą Was do tańca. Nie przegapcie tego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *