Suffocation już jutro we Wrocławiu, znamy rozpiskę

W roli supportu grupy zagrają Old Skull oraz Obsidian Mantra.

CZASÓWKA: 
18:30 – Drzwi 
19:30-20:00 – Obsidian Mantra 
20:20-21:00 – Old Skull 
21:30-… – SUFFOCATION

Bilety kolekcjonerskie na koncert są nadal dostępne tutaj.

SUFFOCATION (USA) techniczny death metal:

Ostatni muzyk, który pamiętał powstanie Suffocation w 1988 roku, charyzmatyczny frontman Frank Mullen, pożegnał się ostatecznie z kapelą w 2019 roku z powodów rodzinnych. Ale wciąż na posterunku pozostaje niesamowity i niezmordowany gitarzysta Terrance Hobbs, który doszedł w 1990 roku i nagrywał już pomnikowe pierwsze trzy albumy, jak i genialny basista Derek Boyer, grający w zespole od 2004 roku. Suffocation cieszy się ogromną estymą fanów death metalu, na którą kapela bez wątpienia zasłużyła. Muzyka na każdym albumie Suffocation to jest gwarantowana topowa jakość. Bez względu na to, którą płytę Amerykanów się weźmie, nie ma opcji, żeby przeżyło się zawód.

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

OLD SKULL (Polska) death metal:

Gierka słowna w nazwie Old Skull (no, wiecie – Old Skull, oldschool, DUALIZM JĘZYKA ANGIELSKIEGO ZASKAKUJE KAŻDEGO DNIA) mogłaby sugerować, że to niby metal, ale trochę żartobliwy, trochę z puszczeniem oczka, lecz nic bardziej mylnego. Ekipa z Leszna, w skład której wchodzą członkowie Martwej Aury czy Bloodstained krzewią prawdziwie szorstki i chropowaty death metal po staremu – pyszne i pożywne jak u mamy. Tutaj nie ma miejsca na wycyzelowane brzmienie czy ładne melodie. Zamiast tego jest samo cmentarzysko i garść nawiązań do wisielczej klasyki nurtu w typie Bolt Thrower czy Autopsy. Brzmi dobrze? Pewnie, że tak!

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

OBSIDIAN MANTRA (Polska) death metal:

Obsidian Mantra funkcjonują od niespełna dekady, ale brzmią, jakby death metalowi poświęcili całe życie. Szukacie tu koźlich rogów, rajdu po cmentarzach i wygrażania wszystkim palcem? Jeśli tak, trafiliście pod zły adres, ale ci, którym bliska jest aranżacyjna brawura późnego Death, The Faceless oraz okazjonalne łypnięcia w stronę nowoczesnego prog metalu, poczują się tu jak w domu.

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM 


Zagrają:
SUFFOCATION (USA) techniczny death metal
+

Old Skull (Polska) death metal
Obsidian Mantra (Polska) death metal

Kiedy: 28 lipca (czwartek) 2022
Gdzie: Wrocław @ Akademia, ul. Grunwaldzka 67
Bilety: 78/89 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu 
Organizator: Knock Out Productions 

Bilety dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT
– SKLEP eBILET


Zapraszają
Knock Out Productions 
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *