Suffocation wraca do Polski. Jedyny koncert odbędzie się w Poznaniu

Nie ma lepszego sposobu, by spędzić Walentynki, niż na koncercie legendarnych Suffocation w Poznaniu. Miłośnicy death metalu, przygotujcie się na wyjątkowy wieczór 14 lutego 2024 roku w klubie 2Progi!

Suffocation, ikona gatunku, jest z nami już od dziesięcioleci, dostarczając ekstremalne i zawiłe dźwięki, które definują death metal. Nie tylko zachwycają swoim charakterystycznym stylem, ale również nieustannie wysokim poziomem. Z nimi nie ma kompromisów ani słabych płyt – zawsze dostarczają ciężkiego, brutalnego dźwięku w najczystszej postaci.

Suffocation na jedynym koncercie w Polsce

Z nami tego wieczoru będą również Sanguisugabogg – gwiazdy młodej generacji death metalu, które z łatwością łączą w sobie groove oldschoolowego slamu z mroczną energią gitarowych riffów. Jeśli szukasz czegoś świeżego w death metalu, to Sanguisugabogg z pewnością Cię zaskoczy.

Enterprise Earth idzie własną ścieżką, nie przejmując się konwencjami. Ich muzyczna mieszanka deathcore’u i ultratechnicznego death metalu to prawdziwa uczta dla ucha. Swoim unikalnym stylem dodają różnorodność do koncertu, nie pozwalając publiczności na chwilę wytchnienia.

Zobacz również: Frontside zagrał w Krakowie [ZDJĘCIA]

A dla tych, którzy kochają intensywność śmiercionośnego metalu, Organectomy z Nowej Zelandii dostarczy mocnych wrażeń. Z ich mocnym i ciężkim stylem, będą doskonałym dopełnieniem muzycznego koktajlu tego wieczoru.

Suffocation w Polsce. Data, miejsce, bilety

Koncert odbędzie się przy al. Niepodległości 36 w Poznaniu. Bilety w przedsprzedaży kosztują od 99 do 109 zł, natomiast w dniu koncertu – 120 zł. Bilety kolekcjonerskie będą dostępne od 15 września o godzinie 11:00 na stronie https://knockoutmusicstore.pl.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by zobaczyć Suffocation i ich gości na żywo w Polsce! Przyjdź i doświadcz niezapomnianego wieczoru pełnego death metalowych wibracji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *