Sum 41 odwiedzi Wyspy Brytyjskie. To ostatnia trasa kanadyjskiej legendy punk rocka

Kanadyjczycy z Sum 41 kończą swoją karierę i z tej okazji ogłosili dość solidną trasę pożegnalną, w ramach której odwiedzi również Wyspy Brytyjskie i Europę.

Nominowany do nagrody Grammy zespół Sum 41 ogłosił dodatkowe daty trasy „Tour Of The Setting Sum” w Wielkiej Brytanii i Europie. Występy rozpoczną się 21 października, a następnie 26 października Kanadyjczycy trafią do Wielkiej Brytanii, gdzie zagrają aż 6 koncertów, w tym OVO Wembley Arena. Wsparcie dla występów w Wielkiej Brytanii zapewnia The Bronx i Neck Deep.

Heaven :x: Hell

Niedawno ukazał się podwójny album Sum 41, „Heaven :x: Hell”, który jest już dostępny nakładem Rise Records. „Heaven :x: Hell” to najbardziej ambitny album Sum 41 w dotychczasowej historii – Heaven to 10 utworów warczącego, energetycznego pop punka, podczas gdy Hell składa się z dziesięciu heavy metalowych hymnów wzbogaconych palącymi niepokojem solówkami, porywającymi riffami i stalowymi pięściami. Zespół przez całą swoją karierę balansował na granicy pop-punka i metalu, a album „Heaven :x: Hell” jest świadectwem ich innowacyjnego brzmienia i niezrównanych umiejętności, udowadniając, że są pionierami 27 lat po powstaniu zespołu.

Tour Of The Setting Sum UK 2024

„Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością ogłoszenia koncertów w Wielkiej Brytanii i Europie jeszcze w tym roku”. Mówi Deryck Whibley. „To kolejna część naszych ostatnich występów, a nasi zagraniczni fani przez te lata byli dla nas niesamowici, więc nie możemy się doczekać, aż zagramy najlepszy koncert w naszym życiu i będziemy na haju”. Bilety na ostatnie koncerty SUM 41 rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, kilka europejskich koncertów jest już wyprzedanych!

Sum 41 daty i miejsca koncertów w UK i Polsce:

  • 26.10.2024 Leeds, First Direct Arena UK (w/ The Bronx)
  • 27.10.2024 Glasgow, Hydro UK (w/ The Bronx)
  • 28.10.2024 Manchester, Co-op Arena UK (w/ The Bronx)
  • 30.10.2024 Nottingham, Motorpoint Arena UK (w/ The Bronx)
  • 31.10.2024 Londyn, OVO Wembley Arena UK (w/ The Bronx)
  • 2.11.2024 Cardiff Utilita Arena UK (w/ The Bronx)
  • 9.11.2024 Lódź Atlas Arena PL (w/ Neck Deep)

Bilety na brytyjskie koncerty zespołu trafiły do ogólnej sprzedaży 28 czerwca i można je nabyć TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *